Kėdainių „Ryto“ progimnazija perėjo prie nuotolinio mokymo

 Kėdainių „Ryto“ progimnazija perėjo prie nuotolinio mokymo

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Nuo šiandien, spalio 22 dienos, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos mokiniai mokysis nuotoliniu būdu. Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į spartų COVID-19 infekcijos plitimą šioje ugdymo įstaigoje.

Progimnazijos direktorius Albinas Stankevičius, kalbėdamas su rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Arūnu Kacevičiumi ir sveikatos priežiūros specialistais, sakė, kad situacija įstaigoje sudėtinga.

Pagal savikontrolės duomenis, atliekant greituosius testus mokiniams, vien spalio 21 dieną per dvi valandas buvo nustatyta 16 COVID-19 ligos atvejų. Serga ne tik mokiniai, bet ir mokytojai.

Kadangi sutikimus testuoti vaikus yra davę apie trečdalis progimnazijos mokinių tėvų, kontroliuoti ligos plitimą gana sudėtinga.

Atsižvelgus į tokią situaciją, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius A. Kacevičius pasirašė įsakymą, kuriuo švietimo veikla Kėdainių ,,Ryto“ progimnazijoje stabdoma ir mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu nuo spalio 22 d. iki lapkričio 2 d.  

4 Komentarai

  • Prasideda…..Svarbu, nedirbti. Beviltiška. Vaikai bus dar didesni bemoksliai. Žiauru tiesiog.

    • nes pirmokai begioja be kaukiu ir niekas nesilaiko taisykliui ooga booga squid game

    • savo komentaru tik patvirtinate posakį, kad išsilavinimas duoda žinių o ne proto. Seniai jau turėjo užsidaryti gimnazija jei nors kiek jiems rūpi vaikų sveikata. Susirgusių vaikų tėvai turėtų gimnaziją ir savivaldybę paduoti į teismą.

      • Tai gal visa vyriausybe i teisma paduoti norit???

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video