Kėdainių policija ištiria 79 proc. nusikalstamų veikų: dominuoja smurtas, vagystės

 Kėdainių policija ištiria 79 proc. nusikalstamų veikų: dominuoja smurtas, vagystės

Kėdainių rajono policijos komisariato ataskaitinis veiklos pristatyme dalyvavo gausus būrys kviestinių svečių ir policijos pareigūnų./Organizatorių nuotr.

Kauno AVPK Kėdainių rajono policijos komisariato ataskaitiniame veiklos pristatyme, kuriame dalyvavo gausus būrys kviestinių svečių ir policijos pareigūnų, praėjusius metus apžvelgė komisariato viršininkas Alvydas Vaina. Jo teigimu, rajone yra pastebima nerimą keliančių ženklų, tačiau verta pasidžiaugti išties geru rodikliu – net 79 proc. nusikalstamų veikų ištiriama.

Situacija panaši

Kėdainių rajone, kaip ir visoje Lietuvos Respublikoje, pagrindinės nusikalstamos veikos yra tos pačios. Mūsų rajonas niekuo neišsiskiria.

„Kaip ir visoje Lietuvoje, taip ir Kėdainiuose pagrindinės nusikalstamos veikos yra smurtas artimoje aplinkoje, vagystės, sukčiavimai.

Mūsų pareigūnai aktyviai su tuo dirba ir sėkmingai išaiškiname asmenis bei patraukiame juos atsakomybėn.

Taip pat egzistuoja narkotinių medžiagų vartojimas, tačiau augimo nepastebime – jau trečius metus iš eilės nustatome panašų skaičių pažeidėjų.

Džiaugiamės, kad mums pavyko sumažinti avaringumą, mat žuvo tik vienas žmogus. Iš eismo pašaliname per du šimtus girtų vairuotojų per metus.

Šimtas vairuotojų patraukiami baudžiamojon atsakomybėn, kiti – administracinėn atsakomybėn.

Praėjusius metus apžvelgė komisariato viršininkas Alvydas Vaina. Jo teigimu, rajone yra pastebima nerimą keliančių ženklų, tačiau verta pasidžiaugti išties geru rodikliu – net 79 proc. nusikalstamų veikų ištiriama./Organizatorių  nuotr.

Deja, bet girtų vairuotojų mūsų gatvėse tikrai važinėja ir mes su tuo aktyviai dirbame, nes kiekvienas neblaivus vairuotojas gali sukelti skaudų eismo įvykį“, – kalbėjo A. Vaina.

Ir smagu, ir neramina

Viršininko teigimu, rajone yra pastebima nerimą keliančių ženklų, tačiau verta pasidžiaugti išties geru rodikliu – net 79 proc. nusikalstamų veikų ištyrimu.

„Mūsų neramina nepilnamečių padaryti nusikaltimai – jų po truputį daugėja. Su šiuo reiškiniu turime dirbti ne tik mes, bet prevenciškai tuo susirūpinti turėtų ir ugdymo įstaigos, ir patys tėvai.

Tėvai turėtų aktyviau domėtis, kur nepilnamečiai praleidžia laisvą laiką.

Kontrabandinių prekių didelių kiekių mūsų rajone nelaikoma – greičiausiai jas čia atveža vagonais iš Baltarusijos. Tačiau esame tik tarpinė stotelė – kaip atvežama, taip ir išvežama.

Praėjusiais metais mes pasiekėme net 79 proc. nusikalstamų veikų ištyrimą – tai yra labai aukštas rezultatas.

Šis rezultatas yra geras ne tik apskrityje, bet ir visoje Lietuvoje“, – apibendrino Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas.

Kėdainių rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, pagrindinės nusikalstamos veikos yra tos pačios. Mūsų rajonas niekuo neišsiskiria.

Aut. past.

Delegacija ir dovana

Ataskaitiniame susirinkime dalyvavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybė, Kėdainių rajono savivaldybės vadovai, Viešosios tvarkos skyriaus atstovai, Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus atstovai, Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos specialistai, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovybė, Kėdainių rajono seniūnai, policijos rėmėjai ir kiti svečiai.

Viršininkas A. Vaina pristatė praėjusių metų veiklos rezultatus ir apžvelgė situaciją, padėkojo pareigūnams, socialiniams partneriams, policijos rėmėjams.

Bendruomenės pareigūnė Aušra Mickevičienė pristatė bendruomenės pareigūnų vykdomas prevencines priemones ir kitas veiklas, kurios užtikrina saugią aplinką Kėdainių rajone.

Veiklos skyriaus viršininkas Remigijus Blandis pristatė Kėdainių rajono policijos komisariato prižiūrimos teritorijos situacijų prevencijos priemonių įgyvendinimo planą ir jo vykdymą.

Padovanojo droną

Kėdainių rajono savivaldybė policijos pareigūnams nupirko bepilotį orlaivį-droną, kuris bus naudojamas pareigūnų kasdieniame darbe: eismo įvykių tyrimui, dingusių asmenų paieškai, įtariamųjų buvimo vietai nustatyti, gelbėjimo operacijoms, nusikaltimų vietos tyrimui, viešų renginių priežiūrai, kovai su narkotikais.

Kauno AVPK viršininko pavaduotojas Darius Pliavga padėkojo visiems pareigūnams už 2022 metais atliktus darbus ir palinkėjo siekti, kad iki 2026 metų pareigūnai dirbtų pačioje geriausioje policijos įstaigoje Lietuvoje.

6 Komentarai

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video