Kėdainių padangė pasidabino aitvarais

 Kėdainių padangė pasidabino aitvarais

Apie 70 mokinukų iš įvairiausių Kėdainių rajono ugdymo įstaigų, padedami aitvarų meistrų gamino tradicinius, nedidukus, rombo formos aitvarus ir mokėsi juos leisti į dangų./Džetinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Trečiadienio popietę Kėdainių padangė pasidabino kėdainiečių ir ukrainiečių vaikų rankomis pagamintais aitvarais. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriaus salėje vyko pirmasis projekto „Šalia Trisplvės priglauskime ir Ukrainos vėliavos spalvas“ renginys „Aitvarų dirbtuvės“.

Apie 70 mokinukų iš įvairiausių Kėdainių rajono ugdymo įstaigų kartu su menininku, fotografu, keliautoju, rašytoju, aitvarų meistru Mariumi Abramavičiumi Neboisia ir jam talkinusiu unikalių meninių projektų, renginių ir akcijų iniciatoriumi bei vykdytoju, skraidančių vėliavų idėjos autoriumi, aitvarų meistru Tadu Surkiu gamino tradicinius, nedidukus, rombo formos aitvarus ir mokėsi juos leisti į dangų.

Puoselėja bendrystę

Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Danguolė Jablonskienė tiki, jog šis renginys dar labiau suvienys kėdainiečių ir ukrainiečių vaikus, o užsimezgusi pažintis peraugs į tvirtą ir ilgalaikę draugystę.

„Įgyvendindami projektą to ir siekiame – per praktinius užsiėmimus ukrainiečių ir mūsų krašto vaikus supažindinti su tautine savastimi, ugdyti toleranciją šalia esantiems, puoselėti bendrystę, o taip pat pagerinti emocinę ir psichologinę būseną“, – sakė D. Jablonskienė.

Projekto įgyvendinimą finansavo Kėdainių rajono savivaldybė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video