Kėdainių ligoninei – parama iš Prancūzijos

 Kėdainių ligoninei – parama iš Prancūzijos

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

VšĮ Kėdainių ligoninės kolektyvui ši savaitė prasidėjo gera žinia – įstaigą pasiekė pilnas vilkikas paramos iš Prancūzijos.

Kėdainių ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė dar prieš porą mėnesių kreipėsi į įvairias tarptautines organizacijas su prašymu skirti paramą ir iš prancūzų sulaukė atsakymo, kad yra galimybių kėdainiečiams padovanoti elektrinių funkcinių lovų, čiužinių, staliukų, spintelių, neįgaliojo vežimėlių, elektrinių medicininių fotelių, masažo stalų, mini šaldytuvų, ramentų, vaikštynių ir kitų daiktų.

Viską suderinus balandžio 11-ąją paramos siunta iš Prancūzijos pasiekė Kėdainius.

Paramos iniciatorė Kėdainių ligoninės direktorė E. Vaškevičienė sakė, kad tai tik graži bendradarbiavimo pradžia su geradariais iš Prancūzijos.

„Tai tik pirmoji paramos siunta. Jau sutarėme, kad bendradarbiausime ir ateityje.

Šįkart daugiausia gavome slaugos priemonių. Galėsime gerokai atnaujinti Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių bei Vidaus ligų skyrių.

Ypač džiugu, kad gavome 46 elektrines funkcines lovos, kurios pagaliau pakeis bent dalį senųjų metalinių lovų. Mums pravers ir įvairūs stovai, ir kėdės, ir kita gauta įranga“, – sakė ligoninės vadovė.

Iš viso prancūzai Kėdainių ligoninei dovanojo 46 elektrines funkcines lovas, tiek pat čiužinių, 23 staliukus ant ratukų prie lovų, 25 spinteles prie lovų, 7 elektrinius medicininius fotelius, 24 minišaldytuvus, 5 masažo stalus, 55 kėdes bei po keletą vežimėlių, ramentų, vaikštynių, įtvarų.

Paramos vertė – apie 150 tūkst. eurų.

6 Komentarai

  • Kad jus Kedainiu ligonine negydote žmonių nurašyti visus i covida ypač senus bejėgis žmoneliukus.pirma pasikeiskite ten personala kad dirbtu sąžiningai.nes lovos ir čiužiniai tikrai nepagydis.kai dirba tokie tinginiai.be gailesčio.nesažiningi lodarei.geda oi geda.Kedainiu ligoninei.

  • Ubagų Lietuva… O mes pinigus renkame chocholams… Rinkime ligoninei, mūsų žmonėms, o ne tiems turistams….

    • Tik tiek ir gali- rinkt paramą. Čia ligoninė o ne bagadielnė. Valstybė išlaiko. Nors jau ta direktorė baigia sunaikint ligonjnę . Ginekologinio akušerijos nėr, nebus vaikų, psicikos skyrių..

  • Akušerijos skyrius uždaromas šiais metais, bet tai dar ne pabaiga. Kas iš tų lovų jei tik slaugos ligoninė beliks?

  • Tamulis labai jau gašliai žiūri į naują direktorę. Įdomu, kokios jo mintys… Rrrr;-*

  • Gerai tvarkosi nauja direktorė Edita. Šauni moteris. Organizuota ir veikli.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video