Kėdainių ligoninę palieka vis daugiau gydytojų

 Kėdainių ligoninę palieka vis daugiau gydytojų

Kėdainių ligoninės direktorė nuo birželio 4 dienos išeina iš darbo./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kaltina skyriaus vedėją ir žiniasklaidą

Dar neprasidėjus Kėdainių ligoninės metinės veiklos ataskaitos svarstymui komitetuose, ji buvo nagrinėjama kartu su Gydytojų sąjungos nariais bei Sveikatos ir socialinių reikalų komitete. Tiesa, jų metu paaiškėjo, kad nemažai problemų yra ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje, tačiau dėl to ligoninės vadovai nesibodėdami kaltę suvertė skyriaus vedėjui ir žiniasklaidai.

Išeiti nori krūva medikų

„Jūs žinote, kokia situacija Konsultacinėje poliklinikoje? – Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pasitarimo metu ligoninės direktorės pavaduotojos Editos Andriuškevičienės klausė tarybos narė, šeimos gydytoja Vilma Šnurevičiūtė. – Viena kardiologė išeina nuo balandžio 7 dienos, neurologė viena taip pat visai išeina, pulmonologė susimažino krūvį iki ketvirčio ir galvoja apie išėjimą, urologas susimažino iki ketvirčio, endokrinologė susimažino krūvį ir galvoja apie išėjimą, kita mąsto taip pat, LOR krūviai taip pat sumažėjo. Ką mes darysime? Ar jūs pajėgsite taip greitai atstatyti specialistų trūkumą?“.

Tiesa, tai, kad gydytojai kalbasi tarpusavyje ir gali papasakoti savo planus, kurie dar dokumentaliai nepatvirtinti, ligoninės pavaduotojai įspūdžio nepaliko – pasak jos, mąstyti galima daug ką, o realių prašymų išeiti iš darbo ligoninės vadovybė esą sulaukė dviejų.

„Neurologė, kuri dirbo 0,16 etato, nuo balandžio išeina visai. Gydytojos kardiologės J. Umbrasienės prašymą gavome, kad nuo balandžio 7 ji išeis. Daugiau jokių prašymų nesame gavę“, – sakė E. Andriuškevičienė.

Joks gydytojas neis į tokią ligoninę, kur vien įtarimui pasirodžius, jis bus viešai pasmerktas. Dar net tyrimas neatliktas, jo rezultatų nėra, bet viešai žmogus jau pasmerktas.

P. Aukštikalnis

Apkaltino skyriaus vedėją

Taip pat paaiškėjo, kad echoskopuotojas išeina ne iš ligoninės, o iš Konsultacinės poliklinikos į Radiologijos skyrių. Nepaisant to, kad medikas fiziškai ligoninės nepalieka, pacientams patekimas pas jį jau pasunkėja, dėl to apgailestauja šeimos gydytojai.

Nors jo perėjimas iš vieno skyriaus į kitą buvo pateiktas, kaip tiesiog paprastas techninis darbo vietos pakeitimas, V. Šnurevičiūtė, kalbėjusi su juo asmeniškai, replikavo, kad echoskopuotojas būtų mielai pasilikęs ir Konsultacinėje poliklinikoje, bet nepavyko suderinti poreikių su skyriaus vedėju.

„Kai Konsultacijų poliklinikos skyriaus vedėjo paklausiame, ar jis kalbasi su darbuotojais, ar derinasi, jis atsako, kad taip, viskas padaryta. Tai mes pasitikime savo skyrių vedėjais.

Paskui paaiškėja, kad niekas nebuvo su darbuotojais derinta“, – guodėsi E. Andriuškevičienė.

Čia dirbantys gydytojai yra paleidžiami per lengvai.

A. Hofmanas

Kardiologo gali nebūti ir visai

Ilgus metus Kėdainių ligoninėje dirbdavo trys kardiologai. Pastaruoju metu dirba dvi kardiologės – R. Miliūnienė ir J. Umbrasienė. Pastarajai gydytojai išėjus, liks vos viena kardiologė.

„Daktarė R. Miliūnienė gali ir atostogauti, gali susirgti.

Tai tokiu atveju bus taip, kad Kėdainiai liks be kardiologo“, – sakė tarybos narė Aušrelė Kaminskienė.

„Apie kardiologų trūkumą kalbame jau seniai, ilgą laiką.

Aišku, šiuo momentu, kalbant su kardiologais, būna jų pirmas klausimas: „Kodėl žiniasklaidoje apie ligoninę taip rašoma?“ ir „Kas pas jus darosi?“.

Galiu nupiešti gražiai ligoninę, pasiūlyti geriausias sąlygas, bet šiuo momentu sudėtinga bet kokį specialistą pritraukti“, – sakė ligoninės direktorės pavaduotoja.

Tad, panašu, problema yra ne ligoninėje, o tame, kad medikai nebenori tylėti ir apie problemas kalba garsiai, o žiniasklaida tai aprašo.

Vis dėlto ligoninės vadovybė, viešumo kainą užkrovusi ant žiniasklaidos, apdairiai apėjo pačios ligoninės oficialiame socialiniame tinkle jau viešai kelintą dieną besipilantį purvą ant Reabilitacijos skyriaus vedėjos Raimondos Augienės.

„Aišku, joks gydytojas neis į tokią ligoninę, kur vien įtarimui pasirodžius, jis bus viešai pasmerktas.

Dar net tyrimas neatliktas, jo rezultatų nėra, bet viešai žmogus jau pasmerktas.

Kas norės čia eiti, žinodamas, kad mažiausias nesutarimas bus skalbiamas viešumoje ir jo vardas bus taip žeminamas“, – replikavo vicemeras Paulius Aukštikalnis.

O ką jau kalbėti apie tai, kad būtent pati ligoninė ir deda pastangas savo darbuotoją žemindama ne tik feisbuke, bet ir pati viešindama tai žiniasklaidoje, nors darbuotojų kuriems pateikia tokius rimtus kaltinimus, su jais net nesupažindindama.

Štai kovo 21 dieną naujienų portale „Kas vysta Kaune“ buvo publikuotas straipsnis „Įtampa Kėdainių ligoninėje prasiveržė ugnikalniu: kaltina vieną medikę“, kuris pradedamas tokiu sakiniu: „Pranešdama apie ligoninėje pastebėtą esą nederamą Fizinės reabilitacijos skyriaus vedėjos elgesį ir vadovavimo metodus, į redakciją kreipėsi VšĮ Kėdainių ligoninės administracija.“

Tai kurgi iš tiesų slypi bėdos dėl Kėdainių ligoninės įvaizdžio, kuris trukdo pritraukti į ligoninę reikiamus specialistus, kai tuo tarpu čia dirbantys, kaip pastebėjo Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkas Alfredas Hofmanas, yra paleidžiami per lengvai.

51 Komentarai

 • Hofmanas ir Hochbergis…

 • Ligoninė turi būti sutvarkyta.Ir tai normali kaina. Išliks tik mokantis prisitaikyti prie naujos tvarkos. Kitaip nebus. Atgal sveiki neisim. Senoji ligoninė išeinantiems. Palikite jiems ją, tegu nešasi.

 • Tamulis pasakė, kaf labai skaidriai paskyrė dabartinę direktorę …pirmą kartą! Tai reiškia, kad Skauminą paskyręs Grinkevičius praeitoj kadencijoj dirbo neskaidriai! Ot , kad nori! Nuo durnumo vaistų kaip ir nėra.Kiek galima nusišnekėt. O tai direktorei reikia padėt vadovaut teisingai. Tai mero pareiga. Arba atleist abu, nes panašu nesusitvarko.

 • Tamuli, įrodyk, kad turi jaicus ir atleik greičiau tą direktorę. Tegul valina į Jonavą ir negrįšta čia daugiau. Šiu, šiu, šiu iš čia

 • yra profsąjungos atstovė.O su profsąjungomis tampytis yra tikra kebeknė.Tuo labiau,jei darbe yra tikrų nesklandumų.Teks direktorei sliekų ieškot ant asfalto,kad tiek metų išdirbusiai Raimondai dabar rastų kabliuką.Ir,ko gero,ne vieną…

  • Problemos dėl ligoninės vadovo.Keisti !!!

 • Vakar apturėjome malonumą jį stebėti. Pasakojimai apie ligoninę verti balandžio 1 apdovanojimų. Bet ties jais kitą kartą. Tiesiog sužavėjo K. Štelmokaitė, kai nustebusi, susijaudinusi paklausė direktorės dėl ligoninės paslaugose įvykusio stebuklo, nes niekas iki tol nevyko. Jai antrino V. Tamulis: taip taip iki tol ligoninėje niekas nevyko. Kada ten Tamulis tapo meru ? 2019 kovą? o 2020-03-16 išėjo ministro A. Verygos įsakymas apie paslaugų stabdymą, karantiną ir t.t. Tai žinoma, kad nieko nevyko. Na man teko skaityti amerikiečių pristatytą studiją, kad net lengvai persirgtas kovidas pakenkia smegenis, atminties funkcijas, bet kad taip akivaizdžiai įrodys du tarybos nariai nesitikėjau. Štelmokaitės aikčiojimui apie paslaugų didėjimo stebuklą galima būtų pritarti, jei būtų lyginami 2019 metų ir 2022 metų duomenys. Bet lyginami buvo 2021ir 2022. Žinant, kad 2021 metais skyriai buvo sukelti: dabartiniame traumatologijos ir psichiatrijos skyriuose buvo slauga, nervų ligų ir vaikų ligų skyriuose buvo vidaus ligų skyriai, reabilitacijos skyrius buvo visai uždarytas, chirurgijos profilio gydytojai teikė tik būtinąsias operacijas plius beveik visi persirgo kovidu ir neteikė jokių paslaugų, o visame keturių aukštų pastate buvo teikiamos paslaugos kovidiniams ligoniams ir tai tęsėsi iki 2021-06-09, tai žinoma, kad 2022 yra stebuklingas paslaugų šuolis. Ir kaip direktorei pavyko taip padaryti? Na bet tikrai kovidas veikia į smegenis. Dar pasidžiaugiau J. Talmanto pasakymu, kad dabar jam pakanka suoliukų rūbinėje ir gėlių ir jis pasveiksta, nereikia jam tų gydytojų. Tai artėjančio pavasario ir švenčių proga, nuoširdžiai linkiu, kad ne jį vieną, o visus kėdainiečius pagydytų suoliukai su gėlėmis, ateikite, pasėdekite kaip kokioje Alytaus piramidėje ir būkite sveiki 🙂

 • Karolina Štelmokaitė – žanro žvaigždė!…“ir kaip gi jums pavyko sukurti tokį stebuklą – sumažinti eiles?!“😂 – sakyčiau,“ ogi paprastuoju būdu – nėra gydytojo specialisto , nėra ir eilės pas jį !“ Tuoj eilių konsultacijų poliklinikos koridoriuose iš viso nebus…Išeina kardiologė g.J.Umbrasienė, endokrinologė gyd.D.Daukšienė, pulmonologė, susimažino krūvį urologas, otolaringologai…visiška ligoninės griūtis!
  Kaip džiaugsmingai pastebėjo sveikatos komiteto narys p.Talmantas( kas tokius renka?!?) jo ir kitų babų širdis gydys dirbtinės gėlės ir suoliukai tuščiuose ligoninės koridoriuose…

  • na kad dauksiene iseis tai tik sekmes galima palinket kitur nes kiek teko susidurt tai ko paklausi to negausi, jausmas toks lyg pats su savim pasikalbetum.

   • pritariu dėl Daukšienės

 • Labiausiai kliūtis direktore Kaminskai, kuri negali susitaikyti del savo vyro darbo.

 • Nuo balandžio 7d išeina ir pulmonologė

 • Naujiena – nenaujiena- siekiamybė- žentelis bedarbis nori tapti ligonines direktoriumi, todel ,, ėda” direktorę, žiūrėjau posėdį baisu kaip nusišnekėjo, kaip tik išsižioja, taip ir ne į temą, o varge varge, kai dievas nedavė

  • Geriau papasakok, kaip sroviu zurnaliste mamulei ruosia dirva i rimtas pareigas, kaip putas leido per visus galus per praeitus rinkimus ant Tamulio, matomai greit pamirsote? O dabar net agitavo ir liepe visiems balsuoti 😀

  • Aš tai galvoju kad pradedama rinkiminė kampanija į seima. Prieš seimo rinkimus vėl bus pasikinkytas ligoninės arkliukas.

 • Ten viskas nupasakota atvirkščiai nei mums Rinka rašo.Vamzdiec ir profsojūzui ligoninėje…

  • Gal sutapimas, kad meras socdemas ir direktore socdeme laimejo direktores vieta?

  • Pasiskaityti po tuo straipsniu komentarus, kuriuos manau ne kėdainiečiai rašo. Nei vieno palankaus diktatorei, t.y. direktorei. Jau visa Lietuva ir visi medikai žino kaip serga, pūliuoja Kėdainių ligoninė ir visi supranta, kad ligos sukėlėjas yra naujoji diktatorė. O dar meras Tamulis šį pūlinį maitina toksinais. Kol nebus pašalinta diktatorė, o dar geriau ir meras, tol pūlinys tik augs, kol sprogs aptaškydamas padažytas sienas su paveikslais.

 • Kažkas, labai norintis patekti į šiltą vietelę, labai jau stengiasi dirbti „visatos valdovo“ metodais – juodinti, šmeižti, kritikuoti… Tik aklas ir kurčias gali nepastebėti ligoninės pokyčių. Ir pasakykite man mielieji, kada poliklinikoje dirbo pakankamai kardiologų, neurologų ar kitų specialistų? Menate tokius laikus? Ir nemanau, kad tik Kėdainių ligoninės bėda yra specialistų trūkumas. Jų trūksta visur, arba lauki eilėje mėnesiais, arba konsultuojiesi privačiai. Juk suteikta galimybė registruotis specialisto konsultacijai kur širdis geidžia. Ir pabandę pamatysite rezultatą. O tai, kad KT ar echoskopiją gali pasidaryti ne po dviejų mėnesių, kaip būdavo anksčiau, o per savaitę ar dvi, tikrai ligoninės vadovo pastangos. Kaip ir lorgydytojų, nefrologų, chirurgų ir kitų specialistų prieinamumas savaitės eigoje. Menate ankstesnes eiles pas juos, ar atmintis trumpa?
  Ši situacija man labai primena senąjį garsųjį mokytojų streiką, kai jie lipo per langus į švietimo ministeriją. Kai tapinoidas su anūkėliu linksniavo tuometinę valdžią – kokia ji bloga. O viskas tik todėl, kad mokytojams tiesiog liepė išdirbti darbo valandas darbo vietoje, o ne namuose ( teikiant korepetitoriaus paslaugas) taisyti mokinių namų darbus. Va tada ir tapo aišku, kokiais tikslais naudojamos profesinės sąjungos. Situacija Kėdainių ligoninėje manau identiška – juk reikia išdirbti darbo valandas, ir ta nepasitenkinimo banga dėl darbo laiko kontrolės jau senai vilnija keldama purslus. Ir senelio-anūkėlio principu čia irgi pajungta profesinė sąjunga. O ji moka garsiai šaukti… – „mus skriaudžia“… Tik tos skriaudos pavyzdžių nesimato…. Labai norėtųsi, kad „dviejų bobų karas“ baigtųsi ir grįžtume prie sveikatos, o ne pletkų reikalų. Būkite sau nuoširdūs ir sveiki.

  • Senelio anūkelio frazė viską pasako apie jus. Jūs mažo supratimo neturite, ką kalbate.

  • Apie kokias pedagogų darbo valandas kalbate? Konkretūs kliedesiai

  • TIKRA TIESA. 100 PROC.

 • Gyd.Daukšienê ir su ja dirbanti med.sesuo – nekultūringos ,labai nemalonios įstaigos darbuotojos,kurių tikrai nepasiges miesto gyventojai

 • Nesu verksnys ir dejuotojas,netvirtinsiu vardais ar pavardėm,nes retai lankiausi ligoninėje,bet kitos daktarytės tai neduok,Dieve,būdavo.Arba surūgę kaip pėtnyčios ar rėmuo jas graužia.Bijok ką pasakyti ar paklausti.Išminčium pavadins ar dar kuo,jei pasakysi,kad skaitei kažkur apie negalavimą…Pabėgau iš rajoninės po to, kai vaistų nenorėjo išrašyti ir svetimame krašte buvau priverstas vaistinėje meluot bei kaulint jų.

  • Mažiau skaityk wikipedijos. O ligoninėje ir poliklinikoje pokyčiai tik į naudą, kas tingi dirbti lauk iš darbo.

 • Nutilkit visi.Dirwjtorė tobula. Ji pavyzdys Lietuvai. Kqip Rinkos aikštė drįsta petdteikt darbuotojų skundus? Uždaryt tokią žiniasklaidą. Tik srovių žurnalystėėėėė gali kalbėt. Kai Briuselis kalba, žmogus tyli. Darbuotojai skundžias matai. Ko jie nori? Darbą prarast? Tinginiai ir melagiai. Ir vicemeras ( žentas) tegul nutyla, o tai kaip jo tėvus užėjus rusam, ištėkšim į Sibirą su visa šeima. Naikint tokius reikia, kurie gint bando darbuotojus ur stoja skersai kelio direktorei, geriausiai europoj. Viską žino tik srovių žurnalistė iš Briuselio.

 • Perskaičiau straipsnį- viskas aišku. Bėda. Užmečiau į komentarus akį – gėda, nes čia susirinkęs politinis šiukšlynas. Gydytis daugumai reiktų. Ne jau tokie renkami ?

 • Tai, kad taryboj yra Kacevičius, Aukštikalnis, Hofmanas , Grinkevičius, Turskienė, Lukoševičius gal ir bus sveikas protas išlaikomas, o ne riksmai ir melas skleidžiamas.Įdomų dar, ką Šlamų šeima darys, Labai įdomu. Nu gi ne karbausko kišenėj anie yra.

 • Ligoninę paliko ir klinikinis logopedas

  • ih kahdais,kahdais tuos kenkėjus!

  • Paliko paprašyta išdirbti darbo laiką ir atlikti priklausančių paslaugų kiekį…didžiausia bėda- reikia dirbti.

 • Reikia visiem gyventojam sueit į krūvą ir nuspręst ar toka ligoninė reikalinga Kėdainiam, kai daktarai bėga, kai traukias paslaugos , kai viduj pjautinės. Tamuli Tamuli atsikvošėk
  Ar taip mero portvelis visai protą susuko.? Į tavo pusę niekas pažiūrėt greit nenorės.

 • Kad niolė jau iš pliažo grįžo ir komentarus pila intrigėles rezga

 • Tikrai, kad baigsit vieni kitus ėst.Nepasotinami.

 • Žmonės kalba, kad
  savivaldybei viršininkaus ligoninės direktorė tyliai pasitardama su Saulium, o Valentinas bus ir toliau įvykių stebėtojas advokataujant vienai srovių žurnalistei.

 • Viskas ligoninėje yra gerai. Užmokestis orus. Darbo sąlygos pagerintos. Darbo laikas sutvarkytas. Aparatūros nupirkta. Mažiau klausykit įskudintų politikos dinozaurų. Viska Edita Vaškevičienė tvarko teisingai.

  • direktorė bloga tiems , kuriems reikia dirbti SAVO darbą..

 • Niekas čia nebėga iš tos ligoninės, viskas ten įprasta. Čia įsiskaudinę politikai, pralošę rinkimus užsiema pletkais kartu su Rinkos aikšte. Aukštikalni, Hofmanai, ko nieko nedarėte 4m trindami užpakalius tarybos daugumoje? O dabar šūkaujate, kad ligoninėje kažkas blogai. Tai po jūsų ir blogai, ar gi ne? Kad žentas uošvienės klauso tai gyvenime yra ne naujiena, o Hofmanas apskritai daugiau pacientų priimtų, jei nereiktų tarybos posėdyje spaudyt knopkes pagal Nijolės paliepimą- ligininėje jau būtų bent truputį mažiau eilių. Bent pas vieną specialistą.

 • To “ Laimute šmakšt“ Nijolė Kėdainius valdė, valdo ir valdys. O tu verkei, verki ir verksi. Hofmanas, Aukštikalnis yra padorūs žmonės , buvo tokie ir bus.

 • Ar rinkimus pralošęs vice Hochbergis ir toliau bus toks drapiežnas mero Tamulio atžvilgiu ir kaip gali toliau žadama vystyti toji priešprieša rajono savivaldybėje?

  • Tie mūsų ,,bergiai“nerimsta per savo ambicijas.Viens Vilniuje ardėsi iki neišmušė valdovo karūnos,o šis Kėdainių kronprincas matyt drums vandenį iki nepasieks uošvienės žadėto mero lenciūgo ant kaklo?

 • To
  „Ramiai sakau ir klausiu“
  Geras meras tas Aukštikalnis bus. Tikrai bus. Per anksti ne trieskit, nes pabaigai nebus iš ko. Tikrai taip bus.

  • Tai iš baimės jau triznioja. Ir aš manau, kad bus Aukštikalnis meru. Arba Fiodorovas. Svarbu, kad jauni ateitų. Atsibodo į tuos “ prapuliurps“ žiūrėt. Va taip maždaug.

 • Į merus,jis visus myli ,tik komentuose dergias

 • Ale tam Hochbergiui koc parsiplėšk-vieni merinu pagatavi pastatyt,kiti lisipiedų surinkimo kantoros viršikinyku,a treti ligoninės darektariumi…Akurat Barbė Devyndarbė…

 • Nesibaigia dar nesamones daromos Kedainiu poliklnikoje..Kiek geru specialistu paliko darbus?Kas cia bus i ateiti.Gal juos pakeis dar geresni.Reikia tiketis.Aplinka pacioje poliklinikoje tai tikrai pagrazejo maloniau nuteikia.Bet jinai negydo juk.Reikia geru mediku specialistu.Kardialogu ir endikrinologu nauju..pulmunologes,ir daugelio kitu kurie isejo..O rajono valdzia edasi del kedziu stumdimo.Uzteks tos vietos valdzioje ir kitiems i ateiti..Nebesieskite o ziurekite zmones kurie jus isrinko..Dirbkite ju labui…

 • Nuoširdžiai nesuprantu: ar ta direktorė medum tepta? Būtų tokios nesąmonės prie kitos direktorės, tai seniai pakeistų ir baigtųsi tos nesąmonęės. Jau tikrai nesmagu. Pakalbu su medikais, tai visi išsibaiminę, nervuoti. Kaip gali tokie medikai žmones gydyt. Užbaikit tą nesąmone, mere ar kas ten dar gali. Yra žmoniškų tų direktorių. Skelbikit konkursą privažiuos iš visur, jei savi neis. Pvz., Kleiva tikrai galėtų būt geras direktorius.

  • Kleiva gauna 10 štukių į rankas, vieną dūdą pučia su Vaškevičiene. Kleivai rūpi tik dienos chirurgija, tingi budėti, tai ir su direktore daro viską, kad numarinti visą parą dirbantį priėmimo skyrių. Tada liks tik slauga ir dienos chirurgija, net apendicitą kėdainiečiai važiuos operuotis į Jonavą. Išsipildys Vaškevičienės svajonė apie respublikinę slaugos ligoninę.

 • Kai būsit valdžioj galesit rinkt direktorius,o dabar -į būdą!

 • V. Tamuli, kada baigsis tas ermyderis ligoninėje. Jei esate ne savo lėkštėje, tai taip ir pasakykite, kad nesusitvarkote su savo pareigomis ir nereikėjo kandidatuoti antrai kadencijai. Kadangi šiuo metu dar esate meras, tai privalote užtikrinti, kad ligoninėje būtu palanki darbinė atmosfera, būtų pakankamas kiekis įvairių specialybių gydytojų, būtų tinkamai ir laiku aptarnaujami pacientai. Per daugelį metų ilgamečio Kėdainių ligoninės vyr. gydytojo L. Šinkūno dėka pastatyti ligoninės korpusai, sukomplektuota medicininė aparatūra. Buvo sudarytos sąlygos teikti pacientams įvairiausias medicinines paslaugas. Vietoje to, kad būtu plečiamas paslaugų teikimas, vyksta atvirkštinis procesas. Uždaromi atskiri skyriai, jei taip ir toliau gal tikrai Kėdainiuose liks tik slaugos ligoninė. Ir pabaigai. Dabartinės visų lygio valdžios labai įsismagino viską griauti (reformuoti?), nors nieko gero nepastatė. Visos problemos turi būti sprendžiamos operatyviai ir nesigarsinant prieš visą Lietuvą, o jei nesugebat, tai užleiskit vietą tam, kuris sugebės.

 • Kaip neatkreiptas dėmesys dar į vieną ženklų patobulėjimą ligoninėje! Ligoninės sekretorė p.Gogaitienė nustojo vėluoti į darbą!Prie senojo direktoriaus, kuris jai buvo toks blogas, toks blogas, kad ji geriau patylės,į darbą atvykdavo 8.30, nors darbo pradžia, berods , 7.00.Taxi čia negelbėjo! Tikriausiai,p.Gogaitienę turėjo omenyje ligoninės vyr. slaugytoja p.Asta, kai kalbėjo, kad anksčiau buvo betvarkė ligoninėje – ateidavo ir išeidavo iš darbo kada kas norėjo.Taigi, reklaminiame filmuke p.Gogaitienė pagrįstai džiaugiasi pagerėjusia drausme ligoninėje – žino žmogus, ką šneka!🤔

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video