Kėdainiečiai Lietuvos dziudo čempionate iškovojo 11 medalių

Asmeninio archyvo nuotr.

Šį savaitgalį Kėdainiuose vykusiame Atvirame Lietuvos jaunučių (U15) ir jaunių (U18) dziudo čempionate medalius iškovojo ir kėdainiečiai sportininkai.

U15 amžiaus grupėje ant prizininkų pakylos lipo ir sidabro medaliais pasidabino Domantas Navickas,  Gvidas Minskas ir Goda Staškutė.

Trečias vietas užėmė Emilis Siutilas, Danielius Bolisas, Tadas Zubavičius, Goda Eimutytė ir Judrė Mikolaitytė.

Benas Kučma, varžovui nusileidęs mažajame finale, liko penktas.

U18 grupėje sidabrą iškovojo Airūna Keršytė, bronzos medaliu puošėsi Vismantė Valkauskaitė ir Gabija Arlauskaitė (trenerė Ema Baltrušaitienė).

Varžovams nusileidę mažuosiuose finaluose penktoje vietoje liko Dominykas Sviderskas, Ieva Brazinskaitė, Elinga Kalinaitė ir Austėja Vanžodaitė.

Aukštų vietų šiame čempionate neiškovojusius sportininkus treniruojantis Indrius Bolisas ragina nenusiminti: „Sveikinu sportininkus, be galo Jumis didžiuojuosi ir matau, jog sunkus darbas nenuėjo veltui. O kam nepavyko, nenusiminkite, viskas dar priešaky“.

Čempionate dalyvavo apie 500 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos.