Kiek Kėdainiuose kainuoja gėlių pristatymas į namus?

 Kiek Kėdainiuose kainuoja gėlių pristatymas į namus?

Redakciją kasdien pasiekia įvairūs skaitytojų klausimai. Šį kartą Anglijoje gyvenantis kėdainietis Tomas domisi, kiek gi Kėdainiuose kainuoja gėlių pristatymas į namus.

Štai susisiekę su gėlių salono „Gėlės pas Gražiną“ konsultante, išsiaiškinome, jog užsisakant puokštę už daugiau nei 15 eurų pristatymas į namus Kėdainiuose nekainuos, o norint gėles nusiųsti į užmiestį, pristatymo kaina būtų iki 10 eurų.

Paskambinę salono „Gėlės Jums“ vadovei Linai Gečienei sužinome, jog ši įmonė už gėlių pristatymą Kėdainiuose prašo 6 eurų, o jeigu tenka vežti gėles toliau, už kiekvieną kilometrą skaičiuoja po 0,30 euro.

L. Gečienė sako, kad Kėdainiuose gėlių pristatymo į namus paslauga nėra labai populiari, tačiau atsiranda žmonių, kurie neturi galimybės pasveikinti artimųjų gyvai, dažniausiai gyvena kitame mieste ar užsienyje, taigi kartkartėmis naudojasi šia paslauga.

„Gėlių fėjos“ salono savininkė Regina yra atvira: „Mažai žmonių skambina dėl gėlių pristatymo į namus. Yra didžiulė konkurencija su kitais gėlių salonais. Kartais prasėdi visą dieną ir jokio skambučio nesulauki.“

Paklausta, kokios gėlių pristatymo kainos „Gėlių fėjoje“, Regina nepateikia tiesaus atsakymo, tik tarsteli, kad visada gali suteikti nuolaidą: „Pristatymo kaina priklauso nuo puokštės dydžio, gėlių pasirinkimo. Pavyzdžiui, jei puokštė yra brangesnė, tai visada padarome nuolaidą pristatymui. Tačiau, kaip ir sakiau, viskas priklauso nuo gėlių pasirinkimo ir dydžio.“

Susisiekę su gėlių salono „Gėlių kraitė“ konsultante sužinojome, jog gėlių pristatymas į namus Kėdainių mieste kainuoja 4 eurus, o už Kėdainių ribų – priklausomai jau nuo kilometrų. Kuo toliau gėlės vežamos – tuo daugiau reikia mokėti. Šis gėlių salonas nėra nustatęs, kokiu kilometrų spinduliu veža gėles, jas pristato visame Kėdainių rajone.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video