Kalnaberžėje atnaujintas keliukas

 Kalnaberžėje atnaujintas keliukas

Kėdainių rajono Surviliškio seniūnijos Kalnaberžės kaime darbininkai įrengė nedidelį keliuką, kuriuo vietiniai gali keliauti ne tik pėsčiomis, bet ir dviračiais ar net automobiliais. Šis keliukas buvo sena kalnaberžiškių svajonė, mat iki šiol jiems tekdavo klampoti purvyne. 

Bendruomenė dėkinga

Kalnaberžės krašto žmonės dėkingi savo seniūnei Vandai Petrauskienei, seniūnaičiui ūkininkui Aurimui Snarskiui bei „Kauno tiltų“ darbuotojams.

„Mums šitas keliukas buvo tikra bėda jau seniai. Tuomet aš, kaip bendruomenės centro valdybos narė, kreipiausi į mūsų seniūnę bei seniūnaitį. Bėdą pradėjo spręsti „Kauno tiltų“ darbuotojai.  Pro parduotuvę vedantis bevardis keliukas virto tikrai šaunia gatvele, kuria dabar labai noriai naudojasi vietos žmonės“, – pasakojo vietos gyventoja ir keliuko atnaujinimo iniciatorė Albina Vaišutienė.

[quote author=“Aut. past.“]Kalnaberžės krašto žmonės dėkingi savo seniūnei Vandai Petrauskienei, seniūnaičiui ūkininkui Aurimui Snarskiui bei „Kauno tiltų“ darbuotojams.[/quote]

Įrengė per dieną

Senjorė pasakojo, kad darbštūs darbininkai keliuką įrengė per vieną darbo dieną. Dėl to kaimo žmonės jiems yra labai dėkingi.  

„Įmonės „Kauno tiltai“ darbininkai sujudėjo kaip vabaliukai – čia darbavosi gausybė technikos ir keliukas kaip mat buvo atnaujintas. Pirmiausia jie išstumdė žemes, keliuką praplatino. Po to  sunkvežimiais ir traktoriais tas žemes surinko, privežė naujo žvyro, išpylė jį visame keliuko ruože. Vėliau atvažiavo volas ir viską suspaudė, išlygino. Tikrai padarė labai šaunų ir gerą keliuką mums.  Čia dabar ir mašinoms, ir dviratuku važiuoti puiku, ir pėsčiomis vaikščioti galima“, – pažymėjo A. Vaišutienė.

Ragina pastebėti gražius dalykus

Senjorė A. Vaišutienė yra labai pozityvi moteris, kuri ragina visus kalnaberžiečius pastebėti gerus dalykus, mažiau dėmesio kreipti į neigiamus reiškinius.

„Juk tiek visko vyksta. Tiek daug gerų dalykų. Kodėl mes jų nepastebime? O pastebime tik tai, kas blogai. Manau, kad reikėtų pastebėti daug mažų ir gražių dalykų, tuomet ir gyvenimas bus gražesnis“, – apibendrino senjorė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video