Kalbų mokykla išlydėjo absolventus

 Kalbų mokykla išlydėjo absolventus

Šiandien Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos senajame pastate vyko Kėdainių kalbų mokyklos neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimo šventė./ Kalbų mokyklos nuotr.

Šiandien Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos senajame pastate vyko Kėdainių kalbų mokyklos neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimo šventė.

Joje XXX laidos absolventai ne tik atsiėmė mokyklos baigimo pažymėjimus, bet patys gabiausi ir geriausiai besimokę ar užėmę aukštas vietas olimpiadose buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.

Kalbų mokyklos direktorė Aida Bilinskienė pažymėjo, jog itin svarbu mokėti ne tik savo gimtąją, bet ir ne vieną, o net kelias užsieno kalbas.

Gausus žinių bagažas

„Kalbų mokyklos neformaliojo vaikų švietimo ketverių metų programą „Aš galiu“ baigė 13 mokinių, kuriems išduoti programos baigimo pažymėjimai, dar 3 merginoms išduotos pažymos, nes jos prie programos prisijungė vėliau, – sakė mokyklos direktorė. – Tai 30-oji laida, įveikusi ketverių metų kalbų mokymo programą, kurią sudarė: anglų kalbos gramatika, anglų kalbos praktika, anglų kalbos kalbėjimas ir klausymas, anglų kalbos skaitymas ir rašymas, vokiečių ar rusų kalbos, lietuvių kalbos ir rašto kultūra. Šią programą kalbinukai baigia, būdami bendrojo ugdymo mokyklos vienuoliktokai.“

Direktorė atkreipė dėmesį, jog kalbų mokėjimas yra reikšmingas tiek asmenybės ugdymuisi, tiek socialiniame kontekste ar profesinėje erdvėje.

Aut. past.

Ypatingieji

Gražiai moksleivius pavadinusi A. Bilinskienė taip pat pažymėjo, jog keturi kalbinukai šiais metais buvo ypatingai stropūs: „Greta Liutkevičiūtė, Rusnė Leikutė, Saulė Bivilytė ir Lukas Gudžinskas už labai gerus programos rezultatus, pareigingumą, iniciatyvumą ir aktyvų dalyvavimą mokyklos renginiuose bei tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Kalbų kengūra“, „Olympis“, „Tavo žvilgsnis“ apdovanoti mokyklos padėkos raštais ir dovanėlėmis.“

Tikras europietis

„Pagal Europos Sąjungos kalbų politiką, gimtoji kalba yra reikalinga identitetui, anglų kalba – komunikacijai, o norint būti tikru europiečiu, reikia mokėti dar bent vieną ar dvi kitas kalbas. Tad linkiu kalbinukams būti tikrais europiečiais ir mokėti 2–3 kitas kalbas (be gimtosios ir anglų)“, – absolventams linkėjo mokyklos vadovė.

Kėdainių kalbų mokykla siūlo įvairaus lygio, trukmės vaikų ir suaugusiųjų kalbų mokymo programas (anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų, rusų), kurias kėdainiečiai gali pasirinkti pagal poreikį ir lygį. Mokslo metai prasideda rugsėjo 1 d.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video