Ką daryti su drabužiais, kurių nebedėvite?
„Nors drabužiai atrodo tušti niekniekiai, tačiau jie turi svarbesnę paskirtį nei vien apsaugoti mus nuo šalčio. Jie gali pakeisti mūsų požiūrį į pasaulį ir pasaulio požiūrį į mus“, – kartą pasakė anglų rašytoja Virginia Woolf. Tad visai nenuostabu, kad moteris, turinti dvidešimt tris poras batelių ir kupiną spintą drabužių, kurie net virsta per duris, niekada nesijaučia turinti užtektinai.
Sena ir nenuginčijama tiesa yra ir ta, kad kiekviena moteris savo spintoje turi užsilikusių, nebemylimų arba net nė karto nedėvėtų drabužių. Nors ir gražūs, patogūs bei stilingi, jie užima vietą garderobe vis laukdami savojo šanso.
Tačiau jo kartais net nesulaukia.
Yra ir tokių drabužių, kuriais kartą, du ar penkis dėvėjusios moterys daugiau puoštis nebenori. Mat netinka prie nuotaikos, naujos plaukų splavos arba prie pasikeitusių kūno formų.
Tai ką tuomet daryti su nedėvimais, tačiau vis dar geros būklės drabužiais? Viena tokių vietų, kur galima labai praktiškai pasikeisti ir praeinančio, ir artėjančio sezono apranga – darbovietė. Šią popietę „Rinkos aikštės“ redakcijoje dirbančios moterys, ryte išpurčiusios spintas, susinešė ir smagiai keitėsi savo nebedėvimais drabužiais.
Išbandykite tai per pietų pertrauką ir savo darbovietėje – juk vienai damai nebemiela suknelė kitai gali tapti pačia mylimiausia…
[#gallery=449#]
1 Komentaras
aš skalbiu, skysti skalbikliai mano nuomone geriausiai susitvarko su visomis dėmėmis, ir perleidžiu rūbus arba draugėms, arba įdedu į vinted parduoti..