Jau paaiškėjo du kandidatai į merus

 Jau paaiškėjo du kandidatai į merus

Gausus demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Kėdainių skyrius išsirinko du kandidatus į Kėdainių rajono merus būsimuose vietos savivaldos rinkimuose 2023 metų pavasarį./Organizatorių nuotr.

rinkosaikste.lt

Artėjant rinkimams, pradeda aiškėti, kas kandidatuos į merus. Buvusio premjero Sauliaus Skvernelio įkurtos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Kėdainių skyrius į merus teikia net du kandidatus – dabartinį vicemerą Paulių Aukštikalnį ir rajono savivaldybės administracijos direktorių Arūną Kacevičių.

Už jų kandidatavimą tiesioginiuose merų rinkimuose balsuota partijos skyriaus susirinkime. Tiesa, daugiau partijos kolegų balsų ir palaikymo sulaukė jaunas 39 metų politikas, farmacininkas pagal išsilavinimą Paulius Aukštikalnis, tačiau abu pretendentai į būsimus rajono merus bus teikiami patvirtinti Demokratų partijos valdybai.

P. Aukštikalnis yra Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Kėdainių skyriaus pirmininkas, o A. Kacevičius – jo pavaduotojas. Jie abu yra ne tik šios partijos Kėdainių skyriaus steigėjai. P. Aukštikalnis yra ir visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas, visuomenininkas bei savanoris. Jis politikoje pradėjo reikštis nuo 2016-aisiais. 2019 metais sėkmę vietos savivaldos rinkimuose patyrus visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ suformuotai komandai, jis Kėdainių rajono savivaldybėje užėmė vicemero poziciją.

Į merus kandidatuojantis Paulius Aukštikalnis tikina sieksiantis, kad rajono politikoje įsivyrautų  diskusijų ir dialogo kultūra, būtų daugiau pagarbos žmogui. /„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr. 

Į merus kandidatuojantis P. Aukštikalnis tikina sieksiantis, kad rajono politikoje įsivyrautų  diskusijų ir dialogo kultūra, būtų daugiau pagarbos žmogui, o rajonas taptų vienu iš perspektyviausių ir turinčių geriausias sąlygas, išnaudojant visas jo galimybes. 

58-erių politikas, kandidatas į rajono merus Arūnas Kacevičius turi milžinišką bagažą darbo patirties viešajame administravime ir vietos savivaldoje. Sąžiningumu ir darbštumu garsėjantis, bet daugžodžiauti nemėgstantis A. Kacevičius įsitikinęs, kad gerų rezultatų galima pasiekti tik dirbant su gera komanda. Jo manymu, savivaldoje svarbiausia užtikrinti darbų tęstinumą ir didžiausią dėmesį sutelkti į energijos taupymo priemones, nes tai mūsų ateitis.

Arūno Kacevičiaus manymu, savivaldoje svarbiausia užtikrinti darbų tęstinumą ir didžiausią dėmesį sutelkti į energijos taupymo priemones, nes tai mūsų ateitis./Algimanto Barzdžiaus/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

„Vyriausybės pradėtos medicinos bei švietimo pertvarkos neturi virsti įstaigų žlugdymu“, – apie įsibėgėjančias reformas susirinkime sakė A. Kacevičius.

Kėdainiuose Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius įsteigtas ankstyvą šių metų pavasarį. Nuo to laiko rajone jauniausias partinis darinys vis pasipildo naujais nariais. Dabar demokratų skaičius rajone perkopė šimtą.

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ visoje Lietuvoje jau turi 44 skyrius.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video