Įteikti baigimo pažymėjimai (FOTOGALERIJA)

 Įteikti baigimo pažymėjimai (FOTOGALERIJA)

Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Penktadienio popietę Kėdainių kalbų mokyklos ir Kėdainių sporto centro absolventai rinkosi į vieną gražiausių ir įsimintiniausių švenčių – baigimo pažymėjimų įteikimo ceremoniją.

Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekoje neformaliojo vaikų švietimo baigimo pažymėjimus atsiėmė keturiolika 28-osios laidos Kalbų mokyklos absolventų.

Stengėsi sudominti

Kalbų mokyklos direktorė Aida Bilinskienė, sakydama sveikinimo kalbą, nuoširdžiai pasidžiaugė, kad šiai absolventų laidai pavyko pasiekti puikių rezultatų.

„Smagu, kad ypatingomis sąlygomis mokytojai buvo susitelkę ir kūrybiški.

Stengėsi nuotoliniu būdu patrauklia medžiaga, įdomiomis ir integruotomis užduotimis sudominti kiekvieną Kalbų mokyklos programų dalyvį.

Buvo tikrai nelengva, nes neformaliajame ugdyme labai svarbus ir didelį vaidmenį atlieka gyvas bendravimas bei bendradarbiavimas.

Tačiau mūsų kolektyvui pavyko išlaikyti beveik visus rugsėjo mėnesį priimtus mokinius, – teigia A. Bilinskienė.

Pasirinkti kryptį

Ji sakė, jog buvo smagu visus pažinti ir bendrauti.

„Visiems linkiu išmokti naudoti laiką kilniems tikslams, neleisti gyvenimui tekėti šiaip sau, keisti tai, kas nepatinka ir nelaukti, kol dienų tėkmė nuneš kur nors – patiems pasirinkti kryptį“, – linki ugdymo įstaigos vadovė.

Kalbų mokyklos absolventus sveikino ir Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.

Dalyvavo 20 absolventų

Sporto centro baigimo pažymėjimų įteikimo ceremonija, kurioje dalyvavo 20 abiturientų, vyko Kėdainių arenoje.

Visokeriopos sėkmės absolventams linkėjo Sporto centro direktorius Tomas Pakštys, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Zita Peleckienė, Kėdainių rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Gediminas Misius.

Už uždarų durų

Dėl vis dar besitęsiančio karantino ir apribojimų Sporto centro administracija nusprendė šventę organizuoti už uždarų durų.

Daugiausia krepšininkų

Sporto centro direktorius absolventams dėkojo už treniruotėms bei varžyboms paaukotą laisvalaikį, už sportinius pasiekimus, už tobulumo siekimą.

Tarp šiųmetinių Sporto centro absolventų daugiausia krepšininkų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video