Įsigijo traktoriuką ir šienavimo įrangą

 Įsigijo traktoriuką ir šienavimo įrangą

Minitraktoriuką jau išbandė. Puikiai veikė tiek jis pats, tiek specialūs padargai žolei šienauti. Nors traktoriukas nėra naujas, tačiau jo būklė gera, jis techniškai tvarkingas./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių mieste žaliųjų zonų priežiūros paslaugos yra perkamos – žolę pjauna privati įmonė, tuo metu kaimiškos seniūnijos negali leisti sau tokios prabangos, tad ten viskas atliekama seniūnijos darbininkų jėgomis. Seniūnijos savo jėgomis siekia ir optimizuoti darbą. Štai prieš keletą dienų viena kaimiškoji seniūnija įsigijo minitraktoriuką ir žolės pjovimo padargus.

Didelis pagalbininkas

Kėdainių rajono Krakių seniūnijos seniūnas Ernestas Barčas sakė, kad žolės pjovimas šiltuoju metu yra vienas iš pagrindinių seniūnijos darbų, kuris užima daugiausia laiko. Todėl jau prieš kurį laiką seniūnas ėmė svarstyti, kaip pagerinti darbo našumą, optimizuoti ir kartu palengvinti darbą seniūnijos darbininkams.

„Turime šienauti apie 70 ha plotų. Šiuo metu manęs, kaip ir darbuotojų, turbūt ir gyventojų, netenkina nei šienavimo terminai, nei kokybė, kadangi per skubėjimą kartais padaroma „liapsusų“. Traktoriuko įsigijimas nuo šienavimo sezono tik kažkiek nuims įtampą, nes mums dar tolokai iki to, kaip mes įsivaizduojame tvarką seniūnijoje. Dar dviem ar trims žmonėms atsirastų darbo, bet verčiamės su tuo, ką turime“, – dėstė seniūnas.

Seniūnijos savo jėgomis siekia ir optimizuoti darbą. Viena kaimiškoji seniūnija įsigijo minitraktoriuką ir žolės pjovimo padargus./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Darbo išties labai daug

Minitraktoriuką šią savaitę išbandė. Puikiai veikė tiek jis pats, tiek specialūs padargai žolei šienauti. Nors traktoriukas nėra naujas, tačiau jo būklė gera, jis techniškai tvarkingas.

Kaimiškose seniūnijose darbas darbą veja, tad darbuotojų darbo optimizavimas yra labai svarbi seniūnijos siekiamybė.

Kiek anksčiau ši seniūnija yra įsigijusi ir smėlio barstytuvą, gatvių valymo agregatą, kitos technikos, kuri padeda darbus atlikti greičiau. Darbui atlikti reikia mažiau darbuotojų rankų, per tą laiką jie gali atlikti kitus seniūnijos darbus, kurių išties labai daug.

13 Komentarai

 • Atrado stebuklą,traktoriuką isigijo.Būtu juokinga,jei nebutu graudu

  • Mes norem Krakes imt i savo ir leberaliu rankas!

 • priekyje ar šone…Jebent ji ta vadinama plaktukinė,kuri visą žalieną sutrina į drūzgus.Matyt taip ir bus,nes pirko ne dėl šieno ruošimo,o teritorijų priežiūrai.Nu Barčas,nu duoda seniūnas.Sėkmės!

 • O kodėl kitoms seniūnijoms neskiriami pinigai technikai įsigyti,o Krakės kasmet kažką naujo nusiperka?

 • Pasiklausk seniuno(es) kur padeda eurus, kodel tokiu dalyku neperka

 • Krakės nuo šiol turi pinigų. Ten gera Karalija bus. Uraaaaa 😉

 • Gerų dalgių užpirkti ir tada bus ir kokybė, ir seniūnijos gyventojai galės už pašalpas atsidėkoti visuomenei. Netikiu, kad nėra per visą seniūniją gaunančių paramą.

 • Krakių seniūnas ir miestą sutvarkytų, dažnai nuvažiuoju į Krakių kapines,miela gražu kaip miestelis sutvarkytas,o ir kaimai neapleisti.

 • Krakės ir seniūną gerą turi,ir senelių namus su nuostabiąja Tamošaitiene…

  • Manę pamirsai kaimiety tu!!!!!

 • Lopą ir aferistą dumbinką išvarykit iš krakių ir pamatytsit geras gyvenimas bus.

 • Šiai dienai galiu pasakyti, kad Barčas seniūnu seniūnu išrinktas ne šiaip sau. Jis geriausias. Ir čia faktas. Ir tik jis vertas vadovauti miestui. O tai pastatys kokį Pusgirską ir seniūno žmonės visai nematys.

 • Klausimas,kada Krakėse prasidės šienavimo darbai? Miestelyje bardakas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video