Kėdainiuose grojo „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

 Kėdainiuose grojo „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“

Kasmet trečiąjį gegužės šeštadienį visoje Lietuvoje į gatves plūsteli tūkstančiai muzikuojančių ir šokančių žmonių, čia vyksta Gatvės muzikos diena – šventė, kuri vienija visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje – muzikos kalba.

Tiesa, šiemet GMD Kėdainiuose yra dešimtoji. Tad labai simboliška, jog ta proga būtent pas mus lankysis garsūs svečiai iš Vilniaus – grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Net kelias dienas socialiniame tinklapyje „Facebook“ vyko įnirtinga kova, kuriame gi Lietuvos mieste šiemet apsilankius grupei „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Nors sąraše buvo Vievis, Prienai, Kaišiadorys, Druskininkai, Kėdainiai ir Varėna, daugiausiai balsų surinko ne kas kitas, o Vievis ir Kėdainiai.  Ir nors turimais balsais Vievis lenkė Kėdainius, tačiau grupė nusprendė aplankyti abu miestus.

Taigi, mieli kėdainiečiai, jūsų aktyvaus balsavimo dėka, šeštadienį Kėdainių senamiestyje bus galima pasiklausyti grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Apie grupę:

Grupės pavadinimas ir kūryba „linksmai beprotiškos“ muzikos mėgėjų ausis kutena jau nuo 2006 m. Du bičiuliai, nusprendė kurti grupę ir ilgai nesvarstę, pasirinko gamtoje natūraliomis sąlygomis nesutinkamą žodžių kombinaciją, sukeliančią ilgalaikę migreną gilios prasmės ieškotojams – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – muzikos stereotipus laužanti vilniečių grupė. Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Polka, postpunk’as ir mariarchi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos padeda apdainuoti šių dienų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir, žinoma, meilę.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video