Iš tarnybos atleistas avariją sukėlęs, moterį sužalojęs ir pasprukęs Kėdainių policininkas

 Iš tarnybos atleistas avariją sukėlęs, moterį sužalojęs ir pasprukęs Kėdainių policininkas

Ketvirtadienį iš tarnybos atleistas Kėdainių rajono policijos komisariato  Reagavimo skyriaus vyriausiasis postinis, 24 metų Lukas Tamošaitis, kuris birželio 13 d. apie 19.00 val. Kėdainių r., Dotnuvos mstl., susidūrus jo vairuojamam automobiliui „Audi A5“ ir „Opel Corsa“, nesuteikęs nukentėjusiajai pagalbos, pasišalino iš įvykio vietos.

„Beveik 3 metus dirbantis pareigūnas buvo nušalintas nuo tarnybos, jo atžvilgiu buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas. Vakar, birželio 21 d., baigus tarnybinį patikrinimą, pasirašyta išvada, kurioje pasiūlyta už pareigūno vardo pažeminimą atleisti pareigūną iš vidaus tarnybos“, – skelbiama Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešime.

VPK Kelių policijos valdyboje  dėl eismo įvykio, kurio metu buvo sužalota mergina, atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 1 d. Atliekami tyrimo veiksmai, siekiant nustatyti visas eismo įvykio aplinkybes ir eismo įvykio kaltininką patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. 1 d. eismo įvykio kaltininkui gresia laisvės atėmimas iki 2 metų.

Paaiškėjus, kad kartu su jaunu vyru vyko Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausioji postinė Kristina Boguševičiūtė, buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas ir jos atžvilgiu. Pareigūnė šiuo metu nėra nušalinta nuo tarnybos.

Kauno apskrities VPK taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 228 str. dėl į iškvietimą Kėdainių rajone atvykusių Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono pareigūnų veiksmų įvykio vietoje.

„Mūsų pareiga – ginti, saugoti ir padėti. Tad išsiaiškinus tokius pareigūnų poelgius, kuomet ne tik nesuteikiama pagalba nukentėjusiam asmeniui, bet ir pasišalinama iš įvykio vietos, pozicija išlieka principinga – mūsų komandoje tokiems asmenims ne vieta“, – teigia Kauno apskr. VPK vadovybė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video