Į požeminį šiukšlių konteinerį įkrito žmogus

 Į požeminį šiukšlių konteinerį įkrito žmogus

ASOCIATYVI „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Vakar Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai gavo neįprastą pagalbos prašymą – jiems buvo pranešta, kad reikia pagalbos ištraukti į požeminį šiukšlių konteinerį įkritusį žmogų.

Pranešimas Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė 13 val. 02 min. Informuota, kad Budrio gatvėje į konteinerį įkrito žmogus.

Į įvykio vietą pasiųstos visos specialiosios tarnybos: ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Ugniagesiai praneša, jog žmogus pagalbos sulaukė labai greitai, iki jiems atvykstant jis buvo ištrauktas. Jį apžiūrėjo medikai.

Informacija bus papildyta.

8 Komentarai

 • Jei benamis, be telefono, dangtis užsidarė, žmogus užduso. Surinktas su atliekom, supresuotas mašinoje, išverstas sąvartyne. O kas tada? Kam tokie konteineriai? toje vietoje trys antžeminiai gali būti, nei vienas požeminis. Nei fiskaro nereiktų.

  • Aš nieko prieš dėl tų požeminių.Ten minkšta ir šilta.Tik mums su savimi išlipimui iš konteinerio reikėtų turėti ,,katę“ su virve.Na ir telefoną.Negalime gi reikalaut iš savivaldybės ,kad telefonizuotų ir konteinerius.O jei kas,tai išvežantiems šiukšles ,ar sunku pasibelst ir paklaust,,Kas namelyje gyvena?“

   • Kokius vejus rašot ,kad ikrito…rašykit tiesa-norejo valgyt,buvo alkanas,nieks nesirupina pagyvenusiais-lipa i konteinerius,kad rastu ka pavalgyt!

   • kad jums ir internetą ten įvedė :))

    • tamstos žodžius vietinei valdžiai į ausį.

  • Galimai Stepukoni rado su milijonais❗️❗️❗️

   • Milijonų tai tikrai neras, jie jau kur reikia ir pas ką reikia padėti. Manau, čia visas tinklas įsįsukęs ir šitas liks kaltas. Dažnai taip daroma, kad paimamas koks nelabai gudrus ir paskui lengviau užkelti visą atsakomybę jam. Tikriausiai šiuo atveju irgi viskas bus nurašyta jam.

    • Dielo zapachlo kerosinom.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video