Į griovį nuslydusį automobilį ištraukė vilkikas

 Į griovį nuslydusį automobilį ištraukė vilkikas

Kol tarnybos vyko į įvykio vietą, nelaimėliui suskubo padėti pro šalį važiavęs vilkiko vairuotojas. Kadangi sužeistų žmonių nebuvo, nutarta ištraukti automobilį iš griovio./Automobilio registratoriaus vaizdo stop kadras

Šiomis dienomis orai tokie permainingi, kad visi eismo dalyviai privalo būti itin atidūs. Vieną valandą kelio danga gali būti šlapia ir neslidi, kitą – ji gali virsti ledo keliu. Esant tokioms eismo sąlygoms nuo kelio labai dažnai nuslysta automobiliai. Vienas toks įvykis nutiko ir vėlų antradienio vakarą. Beje, padėti nelaimėliui pirmasis suskubo pro šalį važiavęs vilkiko vairuotojas.

Nulėkęs nuo kelio, nuvirto ant šono

22 val. 09 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Pelėdnagių kaimo ribose esančioje žiedinėje sankryžoje, kur susikerta keliai Jonava–Kėdainiai–Šeduva bei Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai, nuo kelio į griovį nuvažiavęs ir ant šono nuvirtęs automobilis. Apie įvykį informavo pravažiuojančio automobilio ekipažas. Pranešėjas negalėjo patikslinti, kokios pagalbos reikia, ar yra sužalotų ar prispaustų žmonių.

Atvykę policijos pareigūnai įsitikino, kad pagalbos niekam nereikia, automobilio vairuotojas yra blaivus. Jie ilgai neužsibuvo ir išvyko patruliuoti toliau. Tuo metu į įvykio vietą atlėkė ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios medikai.

Aut. past.

Padėjo pro šalį važiavęs vilkiko vairuotojas

Tokiu atveju, kai nežinoma, kokios tiksliai pagalbos reikia įvykio vietoje, siunčiamos visos specialiosios tarnybos – ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Kol tarnybos vyko į įvykio vietą, nelaimėliui suskubo padėti pro šalį važiavęs vilkiko vairuotojas. Kadangi sužeistų žmonių nebuvo, nutarta ištraukti automobilį iš griovio.

Atvykę policijos pareigūnai įsitikino, kad pagalbos niekam nereikia, automobilio vairuotojas yra blaivus. Jie ilgai neužsibuvo ir išvyko patruliuoti toliau. Tuo metu į įvykio vietą atlėkė ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios medikai. Tačiau kol jie atvyko, automobilis jau buvo ištrauktas.

 „Atvykus ugniagesiams, automobilio jau nebuvo, buvo matyti tik automobilio nuvažiavimo į griovį ir ištraukimo žymės“, – konstatavo Džiuginta Vaitkevičienė, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video