Josvainių gatvėje bus saugiau

 Josvainių gatvėje bus saugiau

Praėjusios savaitės pabaigoje greičio mažinimo kalnelis buvo sumontuotas gatvės ruože netoli posūkio į vaikų lopšelį-darželį „Vyturėlis“ / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto Josvainių gatvėje bus saugiau – čia sumontuotos priemonės eismo saugumui gerinti. Įrengtas greičio mažinimo kalnelis bei du sferiniai veidrodžiai. Tiesa, vietos gyventojai šioje gatvėje norėtų ir dar vienos pėsčiųjų perėjos.

Kėdainiečių prašymai

Kėdainiečiai su prašymais didinti Josvainių gatvėje eismo saugumą ne kartą kreipėsi į Kėdainių rajono tarybos narius.

„Jau „greitkeliu“ kėdainiečių vadinama Josvainių gatvė taps kiek saugesnė.

Atsižvelgę į kėdainiečių prašymus, teikėme Kėdainių rajono Saugaus eismo komisijai eilę pasiūlymų, kėdainiečių prašymų, kurie spręstų atitinkamas problemas“, – sakė tarybos narė Indrė Fiodorova.

Kalnelis ir du veidrodžiai

Praėjusios savaitės pabaigoje greičio mažinimo kalnelis buvosumontuotas gatvės ruože netoli posūkio į vaikų lopšelį-darželį „Vyturėlis“. Taip pat ten pastatyti specialūs kelio ženklai, informuojantys apie įrengtą greičio mažinimo kalnelį. Įrengtas ir kelio ženklas „Vaikai“, įspėjantis, kad važiuojamojoje kelio dalyje gali būti vaikų.

Kėdainiuose yra nemažai gatvių, tad tarybos nariai nuolat gauna gyventojų skambučių, kurie vargsta dėl blogo matomumo, didelio mašinų srauto, gatvės „erelių“

Aut. past.

Kaip ir minėjau, ne visi teikti prašymai, pasiūlymai buvo patvirtinti Saugaus eismo komisijos, todėl jau artimiausiu metu asmeniškai dalyvausiu komisijos posėdyje ir tiesiogiai diskutuosiu ypač aktualiais klausimais.

Ties Josvainių gatvės 41-uoju numeriu pažymėtu pastatu bei ties išvažiavimu iš Sodų gatvės į S. Jaugelio-Telegos gatvę įrengti specialūs sferiniai veidrodžiai, pagerinantys matomumą iš kiemų  išvažiuojantiems vairuotojams.

Norėtų perėjos

Tiesa, vietos gyventojai dar norėtų šioje gatvėje ir dar vienos pėsčiųjų perėjos. Dėl to jie taip pat ne kartą kreipėsi į tarybos narius.

„Šioje gatvėje yra tik viena pėsčiųjų perėja pačioje gatvės pradžioje, o toliau pėstieji gatvę kerta kaip išmano. Juolab ten yra darželis, gyvenamasis rajonas iš abiejų pusių.

Vaikai kerta kelią eidami į mokyklas, eidami link „Vaivorykštės“ tilto, ten verslas įsikūręs ir naujas nuosavų namų kvartalas. Tad tikiuosi, kad trečias kartas nemeluos ir komisijai pavyks įrodyti, kad perėja ten labai reikalinga“, – kalbėjo I. Fiodorova.

Ties Josvainių gatvės 41-uoju numeriu pažymėtu pastatu bei ties išvažiavimu iš Sodų gatvės į S. Jaugelio-Telegos gatvę įrengti specialūs sferiniai veidrodžiai, pagerinantys matomumą iš kiemų  išvažiuojantiems vairuotojams/ D. Kuprijanovo nuotr.

Skundžiasi dažnai

Kėdainiuose yra nemažai gatvių, tad tarybos nariai nuolat gauna gyventojų skambučių, kurie vargsta dėl blogo matomumo, didelio mašinų srauto, gatvės „erelių“.

„Matote probleminių vietų Kėdainiuose, Kėdainių rajone? Drąsiai rašykite, nelaukite. Teiksime pasiūlymus, kad visiems Kėdainiuose būtų patogu ir, svarbiausia, saugu gyventi.

Noriu akis į akį, ausis į ausį išgirsti argumentus, kurie jau ne pirmą kartą man atrodo kiek nelogiški. Laukiu Jūsų minčių taip pat asmeniškai. Bendraukime“, – kvietė I. Fiodorova.

1 Komentaras

  • Geriau patrauktu tas priparkuotas masinas nuo Josvainiu gatves patatydami draudziamus stoveti zenklus, nes issukti is kiemu ir Sodu gatves sudetinga, labai prastas matomumas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video