Grasino nušokti nuo „Vaivorykštės“ tilto

 Grasino nušokti nuo „Vaivorykštės“ tilto

Atlikus teritorijos žvalgybą ant tilto ir tilto prieigose jokio žmogaus nerasta. Policijos pareigūnai skambino pranešėjui, tačiau jo telefonas buvo išjungtas. Dar daugiau – paaiškėjo, kad vyras skambino iš telefono be SIM kortelės./Vido Dovydaičio nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį visos specialiosios tarnybos skubėjo į Kėdainių miesto Josvainių gatvę, prie „Vaivorykštės“ tilto, mat buvo gautas pranešimas, kad žmogus ketina šokti į patvinusią Nevėžio upę. Tačiau kaip paaiškėjo vėliau, pranešėjas skambino iš telefono, kuris buvo be SIM kortelės, o prisiskambinti pranešėjui nebepavyko. Vyro ieško policijos pareigūnai.

Paskambino pats

23 val. 31 val. pagalbos telefonu 112 paskambinęs vyriškis pranešė, kad yra ant „Vaivorykštės“ tilto ir ketina nušokti į šiuo metu stipriai patvinusią Nevėžio upę.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo pasiųsti pirmasis ir antrasis Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų skyriai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir arčiausiai įvykio vietos budėję policijos pareigūnai.

Ugniagesiai išskubėjo su specialia gelbėjimo įranga, vežėsi valtį.

Policijos pareigūnai ieško vyro, kuris kvietė specialiąsias tarnybas, jie aiškinsis, ar pranešimas nebuvo melagingas.

Aut. past.

Žmogaus nerado

Vos per keletą minučių atvykę gelbėtojai tuojau pat atliko žvalgybą.

Teritorija buvo žvalgoma  pasišviečiant galingu prožektoriumi. Ugniagesiai prie upės atsinešė ir valtį, buvo ruošiamasi blogiausiam.

Tačiau atlikus teritorijos žvalgybą ant tilto ir tilto prieigose jokio žmogaus nerasta.

Policijos pareigūnai skambino pranešėjui, tačiau jo telefonas buvo išjungtas. Dar daugiau – paaiškėjo, kad vyras skambino iš telefono be SIM kortelės.

Spręs, ką daryti

Policijos pareigūnai ieško vyro, kuris kvietė specialiąsias tarnybas, jie aiškinsis, ar pranešimas nebuvo melagingas.

Jei paaiškės, kad vyras tarnybas kvietė be reikalo, jam gali tekti paploninti piniginę.

Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, jog už Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymą žinant, kad pagalba nereikalinga, gresia įspėjimas arba bauda nuo 90 iki 200 eurų.

Už melagingą specialiųjų tarnybų iškvietimą gresia bauda nuo 200 iki 2 000 eurų.

Bendrasis pagalbos centras primena, kad dėl netikslingai užimtų telefono linijų ir melagingų skubiosios pagalbos tarnybų iškvietimų pagalba gali būti nesuteikta tiems žmonėms, kuriems ji tuo metu iš tiesų reikalinga.

Rekomenduojame parsisiųsti:

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video