Garažų bendrijoje padegta krūva padangų

 Garažų bendrijoje padegta krūva padangų

Į įvykio vietą atskubėjus pirmiesiems ugniagesiams paaiškėjo, kad dega ne patys garažai, o už garažų sukrautos padangos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ankstų pirmadienio rytą ugniagesiai gelbėtojai buvo sukelti ant kojų po gauto pranešimo apie gaisrą vienoje miesto garažų bendrijoje. Laimei, ugnis neišplito, sudegė tik dalis į krūvą sukrautų niekam nereikalingų padangų. Garažų savininkai įtaria, kad padangos padegtos tyčia.

Pranešė liudininkas

Apie gaisrą garažų bendrijoje pranešė įvykio liudininkas. 05 val. 45 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Šilelio gatvėje, dega garažai. Žmogus daugiau detalių negalėjo papasakoti, mat teigė, kad liepsnas ir dūmus mato iš tolo.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Pramonės ugniagesių komanda.

Degė padangos

Atskubėjus pirmiesiems ugniagesiams paaiškėjo, kad dega ne patys garažai, o už garažų sukrautos padangos. Padangų krūva degė atvira liepsna.

Ugniagesiai spėriai ugnį numalšino. Gaisro metu sudegė dalis padangų, garažų infrastruktūra nenukentėjo.

Garažų savininkai įtaria, kad padangos buvo padegtos tyčia.

Žmonės atskleidė, kad padangų krūvą kažkas padegė tyčia, o padegėjus nufilmavo vaizdo stebėjimo kameros.

Aut. past.

Norėjo gero

Paaiškėjo, kad padangas čia sukrovė patys garažų šeimininkai. Žmonės norėjo gero, surinko garažų teritorijoje ir ant stogų besimėčiusias padangas ir sukrovė netoli konteinerio. Niekas nesitikėjo, kad jas kažkas padegs.

„Čia buvo visokių padangų. Ir lengvosios mašinos, ir traktoriaus. Surinkome ir sudėjome, galvojome, kad išveš“, – kalbėjo žmonės.

Padegė tyčia

Žmonės atskleidė, kad padangų krūvą kažkas padegė tyčia, o padegėjus nufilmavo vaizdo stebėjimo kameros.

„Atsisukome kameras ir matėme kaip ateina du vaikinai ir padega padangas. Viskas nufilmuota. Mes nesuprantam, kam tas padangas reikėjo padegti.

Tiesa, mes būtume išvežę šias padangas į sąvartyną, tačiau jų nepriėmė, sakė, kad tokių nepriima. Tai jos čia ir gulėjo kurį laiką, kol kažkas uždegė“, – aiškino garažų savininkai.

Priima nemokamai

„Rinkos aikštė“ primena, kad jeigu vairuotojai keičia padangas autoservisuose, ten jie gali nemokamai palikti tiek padangų, kiek keičia.

Kadangi pagal galiojančius įstatymus už padangų tvarkymą atsakingi padangų gamintojai ir importuotojai, pardavėjas turi pranešti pirkėjui, kad į padangos kainą jau įskaičiuotos ir jos sutvarkymo išlaidos.

Taigi pirkėjas į prekybos vietą gali atvežti tiek padangų atliekų, kiek pirko.

Taip pat panaudotos padangos ir kitos atliekos iš gyventojų nemokamai surenkamos stambiųjų atliekų surinkimo aikštelėse.

Didelių (stambių) gabaritų atliekos ir buityje susidarančios statybinės atliekos Kėdainiuose priimamos adresu J. Basanavičiaus g. 97A.

1 Komentaras

  • Kodel neparaset, kad Zentas uzgesino padangas? Juk jis gelbeja Pasauli dabar ar ne?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video