Per plauką nuo tragedijos: senolis nusirito Nevėžio šlaitu

 Per plauką nuo tragedijos: senolis nusirito Nevėžio šlaitu

Penktadienis 69-erių metų senoliui vos nesibaigė tragedija. Vyras apie 17 val. Kauno gatvėje nusirideno nuo stataus šlaito ir vos neatsidūrė šaltuose Nevėžio upės sūkuriuose. Kažin ar vyras būtų sugebėjęs išplaukti, mat upės vanduo šiuo metu yra labai pakilęs, sūkuriuotas.

Pamanė, kad skęsta

Žmonės išvydę prie pat vandens gulintį garbaus amžiaus žmogų, kaip mat puolė skambinti specialiosioms tarnyboms. Vieni skambinusieji pranešė, kad žmogus skęsta, kiti, kad nusirideno nuo šlaito ir negali užlipti. Žmonės baiminosi, kad senolis bandydamas ropštis į statų šlaitą nenusiridentų į vandenį ir nenuskęstų.

Suskubo nedelsiant

Į nelaimės vietą atskubėjo policijos pareigūnai, medikai, ugniagesiai gelbėtojai. Atvykusios tarnybos rado nuo 6 metrų aukščio šlaito nukritusį vyrą. Jie neštuvais 69 metų V. P. iškėlė ant kranto. Vyras dėkojo gelbėtojams ir prašė paduoti lazdą. Jis buvo labai pavargęs, išsekęs nuo bandymų ropštis į šlaitą. Greitosios medicinos pagalbos automobiliu vyriškis nedelsiant buvo išgabentas į skubiosios pagalbos priėmimo skyrių.

Pasak nelaimę mačiusių žmonių – vyrui labai pasisekė, nes jei jis išties būtų įkritęs į Nevėžio upę, vargu ar jam kas ir būtų padėję.

Ko gero, diedukas gali švęsti savo antrąjį gimtadienį“, – kalbėjo vienas gelbėjimo operacijos liudininkas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video