„Ecoservice projektams“ skirta 300 eurų bauda

 „Ecoservice projektams“ skirta 300 eurų bauda

Kėdainių miesto seniūnija atliko įmonės UAB „Ecoservice projektai“ teikiamų šaligatvių valymo ir barstymo paslaugų kokybės patikrą ir nustatė, kad įmonė savo darbą atliko ne itin kokybiškai – kai kurie šaligatviai vietomis buvo nenuvalyti arba nuvalyti netinkamai./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainių rajono savivaldybė miesto tvarką prižiūrinčiai įmonei „Ecoservice projektai“ skyrė baudą už tai, kad įmonė netinkamai prižiūrėjo šaligatvius žiemos metu. Įmonė baudos neginčija ir sako darysianti viską, kad situacija nebesikartotų.

Įmonė savo darbą atliko ne itin kokybiškai

Kėdainių miesto seniūnija atliko įmonės UAB „Ecoservice projektai“ teikiamų šaligatvių valymo ir barstymo paslaugų kokybės patikrą ir nustatė, kad kai kurie šaligatviai vietomis buvo nenuvalyti arba nuvalyti netinkamai.

Sutartyje, kurią pasirašė įmonė su savivaldybe, nurodoma, kad už nekokybišką darbų atlikimą įmonei galima skirti baudą.

Šį kartą bauda siekė 300 eurų.

Kėdainių miesto seniūnija atliko įmonės UAB „Ecoservice projektai“ teikiamų šaligatvių valymo ir barstymo paslaugų kokybės patikrą ir nustatė, kad kai kurie šaligatviai vietomis buvo nenuvalyti arba nuvalyti netinkamai.

Aut. past.

Sutvarkė per kelias valandas

„Ecoservice projektai“ Šiaulių regiono vadovė Viktorija Juodikienė sakė, kad po to, kai Kėdainių miesto seniūnija įmonei pranešė apie netinkamai nuvalytus šaligatvius, įmonė skubiai pasiuntė darbuotojus ir viską sutvarkė per keletą valandų.

Vis dėlto tai nuo baudos jų neapsaugojo. Tačiau įmonė baudos neginčija ir sako, kad stengsis, jog klaidos nepasikartotų.

„Dedame visas pastangas, kad paslaugos būtų suteiktos kokybiškai, operatyviai reaguojame į išsakomas pastabas. Toliau dirbame, kad užtikrintume saugias sąlygas pėstiesiems ir stengsimės, kad situacija nesikartotų“, – sako įmonės atstovė.

Kėdainiuose „Ecoservice projektai“ prižiūri daugiau kaip 365 tūkst. kv. m šaligatvių.

Darbus mūsų krašte atlieka 17 darbuotojų, įmonė turi 7 technikos vienetus, kurie pagelbsti darbuotojams šaligatvių valymo ir barstymo procese.

Po to, kai Kėdainių miesto seniūnija įmonei pranešė apie netinkamai nuvalytus šaligatvius, įmonė skubiai pasiuntė darbuotojus ir viską sutvarkė per keletą valandų.

Aut. past.

Įmonei bauda skirta ne pirmą kartą

Vis dėlto, kad ir kaip bebūtų, įmonei nepavyksta išsisukti nuo baudų. Bauda jiems skiriama ne pirmą kartą. Įmonė „Ecoservice projektai“ net keletą baudų buvo gavusi 2021 metais, vieną baudą 2022 metais.

Tiesa, seniūnija pastebi, kad įmonės darbo kokybė gerėja, tačiau be jokios abejonės, nusiskundimų išvengti nepavyksta.

„Reikia pastebėti, kad pažangos teikiamoje paslaugoje yra. Tačiau stengtis dar tikrai yra kur. Būtų labai šaunu, jei miestas būtų prižiūrimas taip, kad nusiskundimų nebūtų, – sako seniūnija ir priduria, kad nusiskundimų sulaukia ir iš aktyvių kraštiečių. Pastarieji informaciją teikia ir seniūnijai, ir savivaldybei, ir pačiam merui tiesiogiai. Sulaukiama ne tik skambučių, laiškų, bet ir nuotraukų. – Į gautus pranešimus operatyviai reaguojama“.

Seniūnija pastebi, kad įmonės darbo kokybė gerėja, tačiau be jokios abejonės, nusiskundimų išvengti nepavyksta.

Aut. past.

Šaligatvius valo nuo 3 val. ryto

Tuo tarpu „Ecoservise projektai“ sako, kad šaligatviai valomi atsižvelgiant į meteorologines sąlygas, o paprastai darbai prasideda itin anksti. Vis dėlto nutinka ir taip, kad šaligatvius, stoteles nuvalo, o tada juos sniegu vėl užverčia kelius valantys kelininkai, tad ir šaligatvių valymo nebesimato. Dėl to tiek rajono kelius, tiek šaligatvius prižiūrinčias įmones savivaldybė kviečiasi kalbėtis vienu metu, kad bent kažkiek pavyktų suderinti jų atliekamų valymų grafikus.

„Pirmiausia valomos ir barstomos gatvės pagal svarbumą (t. y. ligoninės, poliklinikos, mokyklos ir kt.) bei nurodytą Kėdainių savivaldybės gatvių pirmumo sąrašą.

Įprastai kelius prižiūrinti komanda darbus pradeda 3 val. nakties, o ilgą laiką intensyviai sningant keliai valomi visą parą, tačiau tinkamai pasirūpinti visais keliais gali užtrukti.

Esant įprastoms žiemos sąlygoms, pagal sutartį gatvės turi būti nuvalytos iki 7 val. ryte, kad gyventojai saugiai pasiektų savo kelionės tikslą“, – sakė „Ecoservice projektų“ atstovė.

7 Komentarai

 • Pypi dejau ant tokios baudos

 • Man atrodo, čia ne bauda, lyginant su sumomis, kurias mokame už valymą. 3000 gal jau kažką keistų, bet ir tai greičiausiai nukentės darbuotojai ir turės sunešti tuos 3000.

 • Kur jus cia asmeniskai mokat uz valyma tokias sumas?

  • Aš, kaip ir dauguma Kėdainiuose deklaravusių gyvenamąją vietą, moku GPM ir būtent jo dalis atitenka savivaldos biudžetui. Ten indeksuojama pagal sumokėtą GPM kiek savivaldai ir kiek į valstybės biudžetą patenka. Todėl manau, kad taip pat moku ir už valymą, nors ir vaikštau kito miesto šaligatviais.

 • Su tais trimis šimtais mūsų ubagais nepaleisit,bet mūsų sprendimą bomžams,šiltai ir su komfortu miegantiems požeminėse šiukšlių talpyklose veltui skirti ,,kates“savarankiškam išlipimui be tarnybų pagalbos,ko gero persvarstysime jų nenaudai.

 • Projektų vadovė meluoja išsirėžusi. Tokio darbuotojų skaičiaus mūsų mieste tikrai nėra, tuo labiau technikos. Ji „pamiršo“ pakomentuoti, kad jų įmonė valymo techniką naudoją per kelis miestus ir Kėdainiai tikrai nėra prioritetas. O kad darbuotojai jau 3 val.nakties kyla į darbus išvis juoką kelią. Per didžiuosius snygius 9 val. ryto net mokymo įstaigų takai nevalyti buvo. Taip kad nereikia meluoti..
  Na nuobauda tokia dėl akių tokia , nes seniūnas turi paskirti nors kažkiek..

  • Sakai meluoja…A veigu pasitelkus kokio tai Vincės sparnuotą frazę,išeitų ,veigu meluoja,tai ,anot išminčiaus, tady da i vagia?Ir mums belieka sakyt Gėda Pelėda.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video