Džiaugiasi sėkminga partneryste

 Džiaugiasi sėkminga partneryste

Renginio „Europos kalbų ir sporto diena“ metu Lietuvos lengvaatletė, septynkovininkė, dešimtkovininkė Austra Skujytė bendravo su mokiniais, pasakojo apie savo sportinę karjerą, taip pat atsakinėjo į moksleivių užduodamus klausimus./Asmeninio archyvo nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija džiaugiasi naujai atsivėrusiomis bendradarbiavimo su Prezidento Antano Smetonos gimnazija galimybėmis, kurios padės tobulėti ir prisidės prie geresnių veiklos rezultatų ateityje. Praėjusių mokslo metų pabaigoje užsimezgusią ugdymo įstaigų partnerystę paskatino bendras siekis tobulėti, dalintis aktualia informacija, keistis taikomomis darbo metodikomis bei noras kartu įgyvendinti įvairias veiklas ir užsiėmimus, organizuoti mainų vizitus, taip pat dalintis gerąja praktika.

Ruošiasi naujoms veikloms

„Partnerystę su Prezidento Antano Smetonos gimnazija pradėjome praėjusių mokslo metų pavasarį, kuomet svečiai iš Kauno rajono atvyko į tradicines Olimpines žaidynes „Aušros“ progimnazijoje.

Prasidėjus šiems mokslo metams „Aušros“ aštuntų klasių progimnazistai partnerių buvo pakviesti dalyvauti jų organizuojamoje Europos kalbų ir sporto dienoje, kurios metu mūsų moksleiviai prisijungė prie draugiškų tinklinio varžybų, pagal schemą atliko užduotis uždaroje patalpoje, bėgo solidarumo bėgimą, dalyvavo orientaciniame bėgime.

Į renginį atvykusi Lietuvos lengvaatletė, septynkovininkė, dešimtkovininkė Austra Skujytė bendravo su mokiniais, pasakojo apie savo sportinę karjerą, taip pat atsakinėjo į moksleivių užduodamus klausimus.

Asmeninio archyvo nuotr.

Šiais metais planuojame sėkmingai bendradarbiauti toliau ir jau ruošiamės naujoms veikloms.

Kitas susitikimas su Prezidento Antano Smetonos gimnazijos moksleiviais planuojamas mūsų progimnazijoje gruodžio mėnesį per „Kalėdinį šėlsmą“, – apie vykusius ir planuojamus susitikimus su partneriais kalba „Aušros“ progimnazijos fizinio ugdymo mokytoja Eglė Kuprijanovienė.

Galimybė tobulėti patiems

Jos kolegė, fizinio ugdymo mokytoja Jolita Gvergždienė įsitikinusi, kad partnerystės ryšiai su kitomis sėkmingai veiklą vystančiomis ugdymo įstaigomis – puiki galimybė tobulėti ir patiems.

„Naujos patirtys skatins mokinių motyvaciją, suteiks daugiau praktinių įgūdžių tobulinimo galimybių, leis aktyviau plėtoti sporto veiklas ne tik rajone, bet ir už Kėdainių ribų, o pokyčiai kiekvieną iš mūsų paskatins galvoti inovatyviau ir kūrybiškiau“.

J. Gvergždienė

„Nė kiek neabejoju, kad naujos patirtys skatins mokinių motyvaciją, suteiks daugiau praktinių įgūdžių tobulinimo galimybių, leis aktyviau plėtoti sporto veiklas ne tik rajone, bet ir už Kėdainių ribų, o pokyčiai kiekvieną iš mūsų paskatins galvoti inovatyviau ir kūrybiškiau.

Mūsų tikslas nėra koncentruotas tik į aukščiausius sportinius pasiekimus, esame įsitikinę, jog taip pat labai svarbu puoselėti olimpinių vertybių ugdymą, ko mes, vadovaudamiesi principu „Pagarba, draugystė ir tobulėjimas“, ir nenustojame daryti, o semdamiesi patirties ir mokydamiesi iš kitų savo tikslą pasieksime dar paprasčiau.

Todėl labai džiaugiamės ir didžiuojamės sėkminga bendradarbiavimo pradžia su Prezidento Antano Smetonos gimnazija, labai šiltu gimnazijos direktorės Rūtos Buinickienės ir direktorės pavaduotojos ugdymui Ritos Miliūnienės priėmimu bei tikimės, kad šie ryšiai ateityje tik stiprės ir taps ilgalaike bei daug naujų patirčių atnešančia draugyste“, – bendradarbiavimo perspektyvas įžvelgia J. Gvergždienė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video