Dėl centrinės Krakių aikštės – alternatyvus pasiūlymas

 Dėl centrinės Krakių aikštės – alternatyvus pasiūlymas

Prieš mėnesį Kėdainių mieste ir rajone viešėjo Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas. Jis čia susitiko su Seimo nariu Dariumi Kaminsku, rajono meru Valentinu Tamuliu ir administracijos direktoriumi Arūnu Kacevičiumi. Visi kartu jie aplankė Kėdainiuose esančias problemines valstybinių kelių vietas, tiltus, aikštes. Bene didžiausią dėmesį vyrai skyrė centrinei Krakių miestelio aikštei. Savivaldybės atstovams siūlant čia įrengti žiedinę sankryžą, kelių direkcijos vadovas pasiūlė alternatyvų sprendimą. 

Aikštei – išskirtinis dėmesys

Turbūt visi sutiks, kad Krakių miestelio amžiaus problema tapo Vilniaus, P. Lukšio gatvių ir Laisvės aikštės sankryža. Čia rajono vadovai gyventojų prašymu siūlė įrengti vadinamąjį „žiedą“, tačiau Kelių direkcijos vadovas paragino keisti automobilių eismą Krakių miestelio centre iš esmės. 

„Ką aš matau Krakėse? Mano nuomone, J. Basanavičiaus gatvę reikia rekonstruoti ir Krakių bėda išsispręs. Šiuo metu J. Basanavičiaus gatvėje eismas vyksta sudėtingai, bet viską galima supaprastinti. Dabar realiai mes turime dvi lygiagrečiai išsidėsčiusias J. Basanavičiaus gatves. Galima būtų svarstyti, kad būtų palikta tik viena gatvė, eismas vyktų dviem kryptimis. Kam tos dvi gatvės? Jos tik apsunkina eismą. Palikus vieną dvijuostį kelią šalia būtų galima turėti gražią alėją, parką ar skverą. Gatvės pločio tikrai užtektų važiuoti abejom krytim, automobiliai drąsiai galėtų prasilenkti ir būtų išspręstos visos problemos“, – kalbėjo V. Andrejevas.

[quote author=“Aut. past.“]Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas V. Andrejevas akcentavo, kad labai svarbus ne tik inžinerinių statinių estetinis vaizdas, tačiau būtina atkreipti dėmesį į jų patvarumą ir tarnavimo kokybę.[/quote]

Pasitars su bendruomene

Kėdainių rajono vadovai – meras V. Tamulis ir administracijos direktorius Arūnas Kacevičius – siūlymą sutiko svarstyti. Vadovai nutarė, kad reikia pasitarti su bendruomene ir pateikti alternatyvius siūlymus.

„Būtina sužinoti ir išsiaiškinti, ką apie tokį pasiūlymą sakytų ir kaip jį vertintų vietos bendruomenė. Tai yra Kelių direkcijos pasiūlymas, kurį mes galėtume svarstyti. Tačiau mums labai svarbi yra gyventojų, bendruomenės nuomonė, tad pirmiausia reikėtų pasitarti būtent su jais“, – akcentavo A. Kacevičius. 

Svarbiausia – saugumas 

Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas V. Andrejevas akcentavo, kad labai svarbus ne tik inžinerinių statinių estetinis vaizdas, tačiau būtina atkreipti dėmesį į jų patvarumą ir tarnavimo kokybę.

„Visų mūsų tikslas, kad tie statiniai būtų geros būklės ir jų naudotojai būtų saugūs“, – pažymėjo V. Andrejevas. 

Direkcijos vadovas labai teigiamai įvertino Kėdainių rajono mero parodytą iniciatyvą viską apžiūrėti ir įvertinti situaciją ne sėdint kabinetuose, o realiai aplankant problematiškiausias vietas ir ieškant problemų sprendimo būdų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video