Dingusios jaunos kėdainietės paieškoms – didelės pareigūnų pajėgos

 Dingusios jaunos kėdainietės paieškoms – didelės pareigūnų pajėgos

D. Kuprijanovo ir socialinio tinklo nuotr. koliažas

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pastarosiomis dienomis Kėdainiuose pastebima daugiau nei įprastai policijos pareigūnų.  Mieste dirba ne tik Kėdainių pareigūnai, bet ir kriminalistai iš Kauno. Tiek viešo, tiek neviešo pobūdžio priemonėmis jie visi aktyviai vykdo gegužės 23-ąją mįslingai dingusios jaunos kraštietės Viktorijos Kulčiūnaitės paiešką. 

Ieškojo kinologai

Prieš keletą dienų „Rinkos aikštė“ susisiekė su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, kuris patvirtino, kad merginos paieškoms mestos didelės policijos pareigūnų pajėgos.

Merginos paieškoms jau buvo pasitelkti dronai, kinologai su šunimis. 

Pareigūnai patikrino visas galimas merginos buvimo vietas, taip pat buvo patikrintos Nevėžio ir Smilgos upių pakrantės, nuošalesnės vietos, pievos.

Šukavo miestą

Policijos pareigūnai iššukavo Kėdainių miesto P. Lukšio ir Žemaitės gatves, apklausė tyrimui reikšmingos informacijos galėjusius turėti asmenis. 

Deja, kol kas merginos rasti nepavyko. 

„Toliau paieška vykdoma tiek viešo, tiek neviešo pobūdžio priemonėmis. Ypač prašome atsiliepti gyventojų, mačiusių ieškomą merginą arba turinčių tyrimui reikšmingos informacijos“, – prašo Odeta Vaitkevičienė, Kauno policijos Komunikacijos poskyrio vedėja.

Mįslingai dingo

Priminsime, kad 19-metė V. Kulčiūnaitė gegužės 23 dieną išėjo iš namų Kėdainiuose, P. Lukšio gatvėje, ir nesugrįžo. 

Į policiją kreipėsi jos seneliai, pas kuriuos mergina ir gyveno. 

Merginos požymiai: apie 165 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, pilkų ilgų plaukų, ant kairės rankos dilbio ir riešo turi ištatuiruotą velnią ir užrašą „Love“. 

Išeidama iš namų vilkėjo šviesiai mėlynos spalvos džinsus, tamsiai mėlyną trumpą, ploną striukę, avėjo rausvus batelius storu padu.

Prašo pranešti

Asmenis, žinančius šios merginos buvimo vietą, ją mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu (8 655) 65 227, rašyti el. paštu kristina.kolevatova@policija.lt arba skambinti skubiosios pagalbos telefonu 112.

Asmenis, žinančius šios merginos buvimo vietą, ją mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome skambinti skubiosios pagalbos telefonu 112.

1 Komentaras

  • Tikiuosi atsiras

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video