Didžiulės ugniagesių pajėgos skubėjo į Derliaus gatvę (su fotogalerija)

 Didžiulės ugniagesių pajėgos skubėjo į Derliaus gatvę (su fotogalerija)

Šiandieną, apie 9.30 val. ryto, didžiulės ugniagesių gelbėtojų pajėgos buvo sukeltos ant kojų, mat pranešta, kad Kėdainių miesto Derliaus gatvės 12-o namo kamine dega suodžiai. Pranešėjas informavo, jog dūmai skverbiasi į vidų, teigė bijantis, kad neužsidegtų namo stogo konstrukcijos. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Kėdainių PGT  pajėgos, bei Pramonės ugniagesių komanda.

Atvykę ugniagesiai uždarė visas sklendes, kad į kamino vidų patektų kuo mažiau oro ir suodžiai greičiau išdegtų. Ugniagesiai liko budėti, ir laukė, kol išdegs visi suodžiai, mat uždarius sklendes grėsmė kilti gaisrui vis tiek išliko.

Degė ūkiniai pastatai

Ugniagesiai gelbėtojai turėjo darbo visą naktį – gesino dar tris gaisrus.

Babėnuose, Kosmonautų gatvėje degė sandėlis. Atvykus ugniagesiams jis jau degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė sandėliuko stogas, sudegė ir sukrito medinis perdengimas, stipriai apdegė sandėliuko viduje buvę namų apyvokos daiktai. Išgelbėtas  greta stovintis mūrinis gyvenamas namas.

Ūkinis pastatas degė ir Šlapaberžės kaime. Atvykus ugniagesiams mūrinis ūkinis pastatas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogas. Viduje išardyti ir vandeniu perlieti šiaudų rulonai.

Įtaria padegimą

Ugniagesiams teko skubėti ir į Alksnėnų kaimą. Atvykus medinis namas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogas. Išgelbėtas šalia stovintis ūkinis pastatas. Tiesa, ugniagesių ekspertai įtaria, kad šis pastatas buvo padegtas tyčia.

[#gallery=475#]

 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video