Daugėja informacinių lentelių

 Daugėja informacinių lentelių

Kėdainių mieste tęsiamas informacinių lentelių, su nurodytomis gatvėmis bei namo numeriais , kabinimas. Šiomis dienomis jos kabinamos ten, kur jų nebuvo ar trūko.

Tęsia darbus

„Tęsiame pradėtus ir žmonėms žadėtus darbus. Lenteles kabinome dar šių metų pradžioje, tiesa, tą kartą jas ne visur pakabinome, tad sulaukėme žmonių priekaištų, kodėl ne visur pakabinta. Tuomet sakėme žmonėms, kad truputį palauktų. Dabar lentelės yra pagamintos ir jos yra kabinamos. Miestiečiai tikrai turėtų pastebėti, kad lentelių žymiai padaugėjo“,  – sakė miesto seniūnas Valentinas Tamulis.

Bus aiškiau

Idėja rengti papildomas lenteles Lietuvoje išties nėra nauja. Šią mintį Kėdainių miesto seniūnija perėmė iš kitų didžiųjų miestų – Kauno bei Vilniaus. Ten esą susiorientuoti žymiai lengviau nei nedideliame mūsų mieste.

„Atsiras lentelės su nuorodomis. Privažiavai gatvę ir žinai, į kurią pusę sukti norint pasiekti kelionės tikslą. Bus paprasčiau surasti atitinkamą namą, nes lentelėse yra nurodyti namų numeriai. Aiškiau ir būti negali“, – kalbėjo V. Tamulis.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video