Daugiabučio gyventojus išgąsdino užsiliepsnojusios šiukšlės

 Daugiabučio gyventojus išgąsdino užsiliepsnojusios šiukšlės

Gaisro židinys buvo lauke, po grotelėmis prie įėjimo į laiptinę. Panaudojus „B“ tipo švirkštą degusios šiukšlės užgesintos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Penktadienio vakarą mieste aidėjo specialiųjų tarnybų sirenos – didelės pajėgos skubėjo į vieną daugiabutį namą, mat buvo pranešta apie gaisrą. Ir tik atvykus ugniagesiams paaiškėjo, jog prie įėjimo į laiptinę užsidegė šiukšlės. Manoma, kad gaisras kilo įmetus po grotelėmis neužgesintą nuorūką.

Kad dega, pranešė gyventojai

18 val. 56 min. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pranešimas, kad Kėdainių miesto Chemikų g. 13-uoju numeriu pažymėtame name kilo gaisras – rūsyje bei laiptinėje daug dūmų, kažkas dega. 

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, Pramonės ugniagesių komanda, automobilinės kopėčios, greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai.

Didelės pajėgos siunčiamos tam, kad esant reikalui iš namo kuo skubiau būtų galima evakuoti žmones ir jiems būtų teikiama pagalba.

Gyventojams liepė išsivalyti šiukšles

Didelės pajėgos siunčiamos tam, kad esant reikalui iš namo kuo skubiau būtų galima evakuoti žmones ir jiems būtų teikiama pagalba./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vos po kelių minučių atvykus ugniagesiams, atlikta žvalgyba.

Gaisro židinys buvo lauke, po grotelėmis prie įėjimo į laiptinę. Panaudojus „B“ tipo švirkštą degusios šiukšlės užgesintos.

Ugniagesiai su specialia kvėpavimo įranga pateko į rūsį. Čia taip pat buvo jaučiamas dūmų kvapas, tačiau degimo nebuvo.

Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, jog prie įėjimo į laiptinę užsidegė šiukšlės. Manoma, jog gaisras kilo dėl numestos neužgesintos nuorūkos.

Aut. past.

Gelbėtojai išvėdino rūsį bei laiptinę, įspėjo gyventojus išsivalyti šiukšles.

Pirminiais duomenimis, gaisras kilo, kai kažkas įmetė neužgesintą nuorūką į po grotelėmis esančią ertmę.

Anksčiau daugiabutį namą administravo bendrovė, dabar gyventojai įsteigė bendriją, jai vadovauja išrinktas pirmininkas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video