Kviečia į susitikimą su talentingu Lietuvos himno autoriaus palikuoniu

 Kviečia į susitikimą su talentingu Lietuvos himno autoriaus palikuoniu

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga kėdainiečiai bus kviečiami į netradicinį renginį, kuris vyks gegužės 4 dieną (ketvirtadienį) 17 val. Mikalojaus Daukšos viešojoje  bibliotekoje. Kraštiečiai turės progą susipažinti su Lietuvos himno autoriaus Vinco Kudirkos giminaičiu – tekstų, reklamos, poezijos, muzikos kūrėju – Žygimantu Kudirka!

Į renginį labai kviečiami žiniasklaidos atstovai, kalbininkai, bibliotekininkai, knygynų ir spaustuvių darbuotojai, moksleiviai, kėdainiečiai − visi, kas myli ir  gerbia spaudą, laisvą žodį, lietuvių kalbą, knygą ir, žinoma, MUZIKĄ!

Jei bus šilta, muzika, poezija ir Žygimanto Kudirkos asmenybe mėgausimės lauke, bibliotekos kiemelyje (patartina atsinešti pledukų atsisėti ar apsigaubti), o jei bus šalta ar lis lietus, renginys vyks III a. salėje.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video