Būstą iš varžytynių galima nusipirkti pusvelčiui: Kėdainiuose tokių parduoda 11

 Būstą iš varžytynių galima nusipirkti pusvelčiui: Kėdainiuose tokių parduoda 11

Labai svarbu, kad gyventojai atkreiptų dėmesį į pilnus parduodamų subjektų aprašymus, nes nemačius gyvai parduodamo nekilnojamojo turto, jį nusipirkus gali ištikti nemenkas šokas./evarzytines.lt nuotr.

Elektroninėje varžytynių sistemoje šiuo metu galima aukciono būdu įsigyti 11 būstų, kurie yra Kėdainių rajone. Žmonėms tai yra išties patogu, nes dalyvauti aukcione galima neišėjus iš namų. Vis dėlto labai svarbu, kad gyventojai atkreiptų dėmesį į pilnus parduodamų subjektų aprašymus, nes nemačius gyvai parduodamo nekilnojamojo turto, jį nusipirkus gali ištikti nemenkas šokas.

Ir butai, ir namai, ir garažai

Štai Daukšių kaime yra parduodamos sandėlio patalpos, garažas. UAB „Laugina“ turtas, patyrus bankrotą, parduodamas už pradinę 8 tūkst. eurų kainą.

Parduodamos ir namų dalys. Štai už tūkstančio eurų pradinę kainą galite įsigyti Surviliškio miestelio Kėdainių gatvėje esančio namo pirmame aukšte ir mansardoje esantį butą. Tiesa, namas plytinis, 1971 m. statybos, stogas šiferio šlaitinis. Nėra vandentiekio ir nuotekų šalinimo. Šildymas krosninis.

Parduodami ir du butai „žymiajame“ Šėtos g. 39-ajame name. Abiejų butų pradinė kaina taip pat siekia tūkstantį eurų, aukcionai skelbiami jau pakartotinai. Namo būklė, be abejonės, yra labai bloga, juo labiau kad butai parduodami su visu juose esančiu „gėriu“, tad nusipirkusiajam dar tektų nemažai pakloti, kad vidus būtų išvalytas nuo daiktų ir šiukšlių.

evarzytines.lt nuotr.

Namo statybos metai – 1920 m., sienos yra rastinės, o stogo danga – sena gera asbestcementinė.

Šildymas – krosninis, vandentiekio ir nuotekų šalinimo nėra. Pernai balandį ten kilo gaisras, todėl pastatas yra laikomas avarinės būklės ir tolimesnis jo naudojimas galimas tik parengus projektinę dokumentaciją ir atlikus pastato kapitalinį remontą.

Aukcionuose galima rasti ir padorių bei tvarkingų būstų. Vienas tokių – J. Basanavičiaus 104-ajame name esančių trijų kambarių butas. Jo pradinė kaina siekia beveik 42 tūkst. eurų.

Parduodamų butų vaizdas gali ir pašiurpinti

Taip pat parduodama ir keletas butų daugiabučiuose. Štai Kėdainių mieste S. Jaugelio-Telegos g. 28-303 butas parduodamas už pradinę 16 tūkst. eurų kainą. Tačiau buto vidus reikalauja kapitalinio sutvarkymo, jame pilna daiktų, kurių išmetimu turės rūpintis naujasis savininkas.

Butas, nors ir bendrabutyje, yra 2-ų kambarių.

P. Lukšio g. antrame name parduodamas 13 kv. m ploto butas. Pradinė kaina siekia vos 3,5 tūkst. eurų. Tiesa, buto vidus itin smarkiai nudėvėtas, o iš nuotraukų akivaizdu, kad norint ten sukurti gyvenamąją aplinką, tektų nemažai pinigų išleisti ne tik daiktų išmetimui, bet ir visapusiškai buto dezinfekcijai.

Naujieji savininkai turi rūpintis ir asmenų iškeldinimu

Aukcionuose parduodami ir butai, kuriuose gyvena žmonės. Ir nors jie atrodo dar pakankamai pusėtinai, naujasis savininkas nusipirktų ne tik butą, bet ir galvos skausmą, kaip iš jo iškeldinti jame gyvenančius žmones.

Štai Šėtos g. 114-ajame name parduodamame bute gyvena asmuo. Ir nors pradinė buto kaina siekia vos 9,8 tūkst. eurų, norėdami apžiūrėti butą galite susidurti su keblumais, mat dėl jame gyvenančio žmogaus buto apžiūra yra ribota. O turto pardavėjas neįsipareigoja iki parduodamo turto nuosavybės perleidimo aukciono laimėtojui (pirkėjui) iškeldinti šio asmens iš faktiškai naudojamų patalpų.

Aukcionuose parduodami ir butai, kuriuose gyvena žmonės. Ir nors jie atrodo dar pakankamai pusėtinai, naujasis savininkas nusipirktų ne tik butą, bet ir galvos skausmą, kaip iš jo iškeldinti jame gyvenančius žmones.

Aut. past.

Parduoda ir neišgalinčių sumokėti paskolų turtą

Aukcionuose galima rasti ir padorių bei tvarkingų būstų. Vienas tokių – J. Basanavičiaus 104-ajame name esančių trijų kambarių butas. Jo pradinė kaina siekia beveik 42 tūkst. eurų. Butas tvarkingas, o parduodamas yra dėl turto arešto. Butas įkeistas bankui, tad galima daryti išvadą, kad butas areštuotas dėl susidariusios skolos.

Norint panaikinti fizinio asmens turto areštą anksčiau nei jis bus išregistruotas, reikia kreiptis su prašymu į areštą uždėjusią instituciją ar pareigūną arba į teismą. Tokiu atveju turi būti išnykęs teisinis pagrindas, dėl kurio areštas buvo uždėtas. Pavyzdžiui, grąžinta skola, įvykdyti įsipareigojimai, pasiūlytas kitas turtas ir pan.

Šiuo atveju iki buto pardavimo aukciono pabaigos liko vos kelios dienos, tad panašu, kad ši su paskola paimto šeimos būsto istorija gerai nepasibaigs.

15 Komentarai

 • Ikelkit ukrainiečius.Paziurėsim,kaip jie susitvarkis(juk jie bėga nui karo).

  • Daug geriau ukrainiečiai, nei tokie beviltiški kacapai kaip tu mokantys tik užgrobti ir apšikti bet ką.

   • Tai kad pas mus atsikraustę ukrianeičiai nemokamai krakėse gavo namus ir taip apšiko kad visas kaimas juokiasi. Nedirba, namai apleisti, terorizuoja tarnybas kad dar keltų pašalpas jiems. Ar to mums reikia Lietuvoje?

    • Ir butus mieste ne vieną yra sudergę….

     • kokiu adresu internete galima peržiūrėti parduodama turta?

    • Kvailas,labai kvailai.

   • Šaunuolis pritariu 100%

 • bet va taip paimt ir išmest jį gatvėn-gerovės valstybės požymiai ir nuostatos?Lietuvos vyr.pedofilo butas kažkieno tai rūpesčiu buvo išlaikomas Kaune ir šis galvijas po ilgų kalėjimo metų be vargo galės tęsti savo pragaištingą veiklą.

  • Kiek moka Uspyzdiuiskas už nusišnekėjimą?

   • Ko bijote tarakonas rašyti normaliai vardus? Per skystos pakiaušės ar kiaušydės?

 • joks čia ne pusvelčiui. nežinočiau nerašyčiau. yra parduodami du butai po pusę, t.y butas vieno kambari bet tik pusė parduodama ir po 6 tūkst. Buklė klaiki. Tai čia pusvelčiui..? Aš taip nemanau. Galbūt ir kiti taip negalvoja nes taip ir stovi neparduoti jau senokai.

 • Griovimo darbai visoje Lietuvoje
  Griovikai.lt – paslaugos tiems, kurie nenori arba negali patys atlikti būtinų griovimo darbų ir ieško patikimų, profesionalių bei patyrusių meistrų, suteikusių šimtus griovimo paslaugų visoje Lietuvoje.

  Mes nesame naujokai šioje srityje, todėl žinome, kad griovimo darbai gali būti reikalingi įvairiose situacijose – tiek norint atnaujinti ar išplėsti patalpas, erdves bei teritorijas, tiek susidūrus su būtinybe dėl neteisėtos statybos, pastato fizinio ar moralinio nusidėvėjimo, žemės sklypo paruošimo kitoms paskirtims, ekonominių ar socialinių pokyčių bei daugelio kitų priežasčių.

  Kadangi priežasčių yra daug, griovimo darbai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į konkrečias kategorijas – paprastų objektų griovimas rankiniu būdu, kapitalinių konstrukcijų griovimas arba griovimo darbai naudojant specialiąją techniką. Pasirinkę mūsų paslaugas, galėsite rasti, kuri iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

  Griovimas rankiniu būdu
  Tai – profesionalūs griovėjai, skirti nesudėtingiems ir paprastiems griovimo darbams. Rankinis griovimas apima įvairių rūšių griovimo darbus: medinių ir betoninių grindų, gipsinių, medinių ir mūrinių pertvarų griovimą, stogų, langų, durų ir kitų konstrukcijų demontavimą bei įvairių paviršių (plytelių, tinko, tapetų, grindų dangų ir kt.) šalinimą. Visus griovimo darbus atliekame kruopščiai ir nuo pradžios iki galo, taip pat pasirūpiname statybinės atliekos šalinimu – patys išvežame statybinį laužą.
  griovimo paslauga griovikai

  • Tai nors gyventojus tegu iskrausto,ką pirkėjas mūšis su gyventojais,tam yr įstaigos kurios iskeldina,kažkur turi žmogų ar nakvynės namuose nuvezt ar Tv pagalba kviesti.Ir kaip išvis gali avarinės būklės namus parduot

  • Galvojau ,kad čia Janukovičiaus griovikai,siūlantys mums savo paslaugas.

 • kai per pažintis su bankroto reikalų tvarkytojais žmonės gana pigiai nusipirko antstolių siūlomą praskolintą butą.Pagal save atsiremontavo ir laimingai gyvena.O laužus su ten tūnančiais gyventojais gali tik banditas ar taip vadinamas,,viarslinykas“pirkti,nes jie be skrupulų mokės pritaikyt metodą ir priemones išrūkyt ,,kvartirantus“.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video