Bulviakasis baigėsi tragedija: traktoriaus velenas įtraukė vyrą (su fotogalerija)

 Bulviakasis baigėsi tragedija: traktoriaus velenas įtraukė vyrą (su fotogalerija)

Kėdainių rajono Josvainių miestelyje – didelė nelaimė. Besisukantis bulviakasės velenas įtraukė ir sunkiai sužalojo pusamžį vyrą.

Specialiosios tarnybos pranešimą apie nelaimę gavo 9.50 val. Į įvykio vietą buvo pasiųsti Josvainių ir Kėdainių ugniagesiai bei du greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Pirmieji į įvykio vietą atvyko Josvainių ugniagesiai. Jiems atvykus vyras buvo įsuktas į veleną, suplėšyti jo drabužiai, matėsi žaizdos. Vyras buvo be sąmonės. Josvainių ugniagesiai dar užčiuopė nukentėjusiojo pulsą ir išvadavę jį gaivino.

Netrukus į įvykio vietą atskubėjo Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba bei medikai. Jie tęsė gaivinimą. Kadangi vyro būklė labai sunki, jis iškart išgabentas į Kauno klinikas.

Kaip pasakojo įvykio liudininkai, vyriškis vairavo traktorių su prikabinta bulviakase. Jis kasė savo paties valdose auginamas daržoves.

„Jam visai nedaug buvo likę. Jis išlipo kažko čia pažiūrėt prie tų mechanizmų ir tada jį pagriebė. Nelaimės vietoje buvo ir jo žmona, ji šoko į traktoriaus kabiną ir užgesino variklį. Tuomet ėmė kviesti pagalbą“, – pasakojo liudininkai.

Vyriškis pristatytas į Kauno klinikas, ten jam atliekama operacija. Vyras sužalotas gana sunkiai. Tikimąsi, kad jo gyvybę išgelbėti pavyks.

Įvykio vietoje matėsi kraujas, suplėšyti drabužiai, batai. Miestelio gyventojai teigia, kad nukentėjusįjį tiesiog persekioja nelaimės. Prieš kurį laiką jis su kombainu buvo įvažiavęs į griovį.

Bus papildyta.

[#gallery=470#]

 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video