Biblioteką papuoš menininkų darbai

 Biblioteką papuoš menininkų darbai

Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos antrojo ir trečiojo aukšto erdves gruodžio 7 d., šeštadienį, papuoš net dviejų menininkų darbai. 

Bibliotekos antro aukšto parodų erdvėje kraštiečius pakvvies dailininkės iš Kauno Živilės Vaičiukynienės tapybos darbų paroda. 

Meninė darbų išraiška autorei – tai laisvė būti savimi, išreikši žodžiais neišreiškiamas gražiausias mintis ir emocijas. Toks požiūris į gyvenimą ir kūrybą, leidžiantis išlikti savitai, nevaržomai perteikiamas ir lengva, plastiška, paslaptinga tapyba.

Tapytoja aktyvi meno rinkos dalyvė nuo 2007 m. – dalyvauja kasmetiniuose tapybos pleneruose, grupinėse bei personalinėse parodose, nuo 2015 m. – tarptautiniuose pleneruose. Paveikslai yra iškeliavę į Latviją, Lenkiją, Švediją, Daniją, Didžiają Britaniją.

Parodos atidarymas 15 val.

Po dvidešimties minučių į trečio aukšto salę pakvies tautodailininko iš Kėdainių Viliaus Sirotavičiaus šviestuvų paroda „Vakaras“. Parodos atidarymas 15 val. 20 min.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video