Avarinis atrakinimas – kaip atrakinti spyną savarankiškai?

 Avarinis atrakinimas – kaip atrakinti spyną savarankiškai?

Dauguma žmonių yra susidūrę su situacija, kuomet nepavyksta patekti į namus, automobilį ar kambarį dėl užtrenktų durų ir pamestų raktų. Tokiais atvejais, kai kurie griebiasi drastiškų sprendimų, kurie vėliau dažnai reikalauja brangaus remonto, o kiti kviečia specialistus, kuriems avarinis durų atrakinimas yra jų duona. Tačiau, kai kurie žmonės žino, kad tam tikrais atvejais avarinis atrakinimas įmanomas ir savarankiškai be brangių durų remonto pasekmių.

Kaip avarinis atrakinimas turi būti atliekamas savarankiškai?

Prieš pasirenkant tinkamą metodą, svarbu turėti omenyje, kad kiekviena situacija yra unikali ir avarinis atrakinimas atliekamas skirtingai priklausomai nuo aplinkybių: ar visi raktai pamesti, ar jie nelenda į spyną, ar užsitrenkė automobilio durys, sugedo spyna ir t.t.

Tais atvejais, kuomet visi raktai nuo spynos yra pamesti, bet ją reikia atrakinti, tą kartais galima padaryti ir be rakto. Pradžiai, reikia įvertinti, kokio tipo spyna tai yra. Jeigu spyna yra sąlyginai elementari, ją galima atrakinti ir pačiam keliais naudojant vieną iš kelių būdų.

Pirmas būdas, būtų paimti raktą nuo tokios pat spynelės ir jį greitai judinant spynelėje pirmyn ir atgal bandyti pasukti spynelę į šoną. Taip viduje esančios plokštelės nuo vibracijos gali atsistoti į atrakinimo padėtį ir spyną galima bus atrakinti.

Sekantis būdas yra suimprovizuoti visrakčius ir pabadyti spyną atrakinti jais. Jums reikės plonos adatėlės ar panašaus objekto su užlenktu galiuku bei kabliuko, kad įtempti spyną į atrakinimo pusę. Laikant spynelę ant įtampos, kabliuku galima po vieną įspaudinėti spynos širdelės vidinius komponentus, kad jie patektų į atrakinimo padėti. Kuomet visi komponentai bus atrakinimo padėtyje, t.y. nuleisti lyg būtų prispausti veikiančio rakto, spyna prasisuks. Svarbu turėti omeny, kad toks avarinis durų atrakinimas gali labai apsunkėti jeigu kabliukas užlūš ir užstrigs spynoje.

Kokiais įrankiais įmanomas sudėtingų spynų atrakinimas?

Spynų atrakinimas, kuomet spyna yra sudėtinga, seifinė, naudoja patentuotus raktus ir panašiai yra žymiai sudėtingesnis nei paprastos baldinės spynelės ar pigaus spynos cilindro atrakinimas. Tokių avarinis durų atrakinimas savarankiškai yra be galo sudėtingas dėl keleto priežasčių: jos yra labai tikslios, dėl ko sunku įspausti spynos plokšteles į atrakinimo padėtį, jos reikalauja specialių visrakčių, kadangi paprasti kabliukai gali net nepralįsti pro reikiamas apsaugas arba nepasiekti giliau esančių plokštelių.

Sudėtingų spynų atrakinimas pas tikrus ekspertus atliekamas keliais būdais: apeinant spynos apsaugas specialia įranga, pagaminant raktą pagal spyną ją prarakinus būtent tam modeliui skirtais visrakčiais ar kitais įslaptintais būdais. Daugiau apie vienus geriausių šios srities ekspertų galite sužinoti čia – avarinis atrakinimas – ši raktų ir spynų meistrų komanda atrakina praktiškai bet kokias duris, spynas ar seifus.

Pas atrakinimo specialistus yra sukaupta ne tik ilgametė patirtis ir įgūdžiai, bet ir specializuota įranga, kuri nėra prieinama bet kam. Jeigu paprastus, kone butaforinius, atrakinimus įrankius galima įsigyti internete, profesionali įranga yra parduodama tik specializuotų tiekėjų, kurie fiksuoja kiekvieną pirkimą ir tikrina ko ir kam bus naudojama jų įranga.

Taigi, jeigu jums reikia atrakinti spynelę, nebijokite atsargiai pabandyti tai atlikti ir patys, tačiau, jeigu nepavyksta, visada galima kreiptis į specialistus, kurie tai atliks maksimaliai profesionaliai.

6 Komentarai

  • Durniai ir tiek

    • Primityvi reklama tiems 24/7

      • Pradžioje skaičiau ir savo akimis buvo sunku patikėti – redakcija moko kaip vogti. Nes atrakinti spynas neturint rakto – įprastai yra vagių amatas. O vėliau supratau, kad čia – itin žemo lygio reklama. Bet dabar galvoju apie pakištą idėją ką nors apiplėšti… Juk sunkmetis…

  • KLOUNAI.KAS ČIA PARAŠYTA TAI PASAKOS VAIKAMS.PAPRASTAM ŽMOGUI JOKIŲ ŠANSŲ NERA.ADATUKEM,ŠŪDUKEM.RAŠYTOJAU…PABANDYK.NE VIENŲ DURŲ NEATRAKINSI…..

  • Artistai -net rajoniniuose laikraštukuose savo išmintį platina su,,verslo“rubrika.Kaimyno mergiotė raktą spynelėj palikusi užtrenkė mašiną.Iš Kauno už 75 jaurus atvažiavo,,specialistas“.Išsitraukė,,patentuotą“medinį kyliuką ,atlenkė durelių viršų ir įkišęs kelis kartus pagal rankenėlės padėtį palankstytą vielą,atidarė.Pamatęs tokius ,,stebuklus“dabar galėčiau skelbtis tokiu meistru,nes iki to nebūčiau tikėjęs,kad taip galima atlenkt duris su esančiu jose pakeltu stiklu.Internete mačiau kaip ant stiklo prilipinus vadinamą,,skočo“(lipni juosta)keletą diržų ir juos patempus žemyn,nuleidžiamas stiklas.P.S.Bet tokius makarus rodydamas žiopliems kaimynams greit užsirekomenduotumei kaip vagis.

    • Jeigu rinkodara.lt sugeba tik tokio žemo lygio rašyti straipsnius,tai belieka juos užblokuoti,kad skaitant negaišti laiko.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video