Automobilio dizaino atnaujinimas: plėvele ar perdažyti? Atsako specialistas

 Automobilio dizaino atnaujinimas: plėvele ar perdažyti? Atsako specialistas

Šiuolaikinės technologijos automobilių sferoje tikrai labai džiugina. Galima džiaugtis ne tik funkcionaliomis mašinomis, kurios kasdien padeda įveikti labai didelius atstumus, tačiau taip pat ir priemonėmis, kurios gali sugrąžina mašinai estetiką, kad ir kokia ji yra sena bei kad ir kiek daug rūdžių ją puošia.

Jeigu šiuo metu svarstote apie mašinos estetikos atnaujinimo galimybes – siūlome rinktis apklijavimą plėvele, kuris ne tik pigesnis, tačiau ir trunka gana trumpą laiko tarpą, tad nereikia ilgai laukti, kol bus galima naudotis mašina. Automobilių apklijavimas plėvele yra universali paslauga, tad ir pritaikomumo galimybės – labai plačios.

Pigus mašinos atnaujinimas

Jeigu norite, kad Jūsų seno modelio mašina vėl būtų kaip nauja, jeigu Jums pabodo tokia spalva, kuri yra šiuo metu, galiausiai, norite, kad Jūsų transporto priemone atrodytų unikaliai (dėl savęs arba dėl reklamos) – tuomet automobilių apklijavimas plėvele tikrai geriausia alternatyva, kadangi tai gana pigus būdas suteikti mašinai naują pavidalą.

„Plėvelių spalvų paletė yra tikrai labai plati, tad dažniausiai net ir tie, kurie turi labai lakią fantaziją ir dažniausiai stengiasi būti kitokie nei visi – tikrai ras tokius atspalvius, kurie leis jums būti vieninteliams tam tikros spalvos mašinos vairuotojui mieste“,- pasakoja paslaugas teikiantis specialistas Saulius. Būsite ne tik unikalus, tačiau galėsite džiaugtis ir patraukliai atrodančia mašina, kuri galbūt jau seniai buvo suvagota rūdžių, kurios, deja, tikrai nedžiugina nei vieno.

Kai kurie specialistai, kuris užsiima šio tipo darbais – gali sukurti būtent Jūsų poreikius labiausiai tinkamą spalvą, galiausiai, apklijuoti skirtingas mašinos dalis ir skirtingomis spalvomis. Tuomet dizainas bus vienetinis ir Jūsų mašina – tikrai unikali.

Dažymas trunka ilgiau?

Ar geriau apklijuoti mašiną ar dažyti, kai laiko sąnaudos yra ribotos? Klijavimas tikrai padės sutaupyti daug laiko, tad taupantys valandas turėtų rinktis šią alternatyvą. „Svarbiausia, kad darbai būtų palikti tiems, kurie juos išmano geriausiai.

Paprasčiausiai tiek dažymas, tiek klijavimas reikalauja ir specialios įrangos, ir žinių, tad bandymai pačiam pertvarkyti mašiną, deja, dažnai ne tokie sėkmingi, kaip norisi. Tad jeigu vis tiek galiausiai tenka kreiptis į specialistus – tai reikalauja laiko ir tuo pačiu papilomų investicijų“,- priduria Saulius.

O esant tokiai plačiai specialistų pasiūlai, kurie siūlo auto atnaujinimo darbus – tikrai rasite tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Tiek kainos, tiek paslaugų greičio prasme.

Poreikis susigrąžinti pradinę mašinos spalvą

Jeigu nesate tikras, ar ta nauja mašinos spalva, kuri bus dengiama plėvelės pavidalu, Jums tikrai patiks daugelį metų – galime jus nudžiuginti, kadangi sugrąžinti seną mašinos spalvą paprasčiausiai nuėmus plėvelę yra ne tik labai paprasta, tačiau tai gali padaryti kiekvienas.

Svarbiausia, kad grąžinti mašinos spalvą galima nuėmus plėvelę, tačiau reikia nepamiršti, kad kartu su panaikinta plėvele dažniausiai atsivers ir rūdys, kurias buvo stengiamasi paslėpti. „Mūsų praktikoje netenka susidurti su žmonėmis, kurie norėtų susigrąžinti seną spalvą. Nebent tikimasi, kad nuėmus plėvelę ji bus keičiama kita ir taip atnaujinama mašina vėl“, – pasakoja specialistas.

Visgi, puiku tai, kad tokia galimybė egzistuoja, kadangi ji dažniausiai nuramina tuos, kurie bijo, kad nauja spalva netiks arba pati plėvelė bus ne tokios geros kokybės kaip kad teigia specialistai. Visgi, radus gerus specialistus – tokios abejonės neturėtų kankinti.

1 Komentaras

  • Na, turi tikrai geras specialistas dirbti tokius darbus, priešingu atveju rezultatas bus nekokybiškas. Įdomu kaip ilgai ta plėvelė tarnauja? Ir ar nieko nenutinka plaunat automatinėje plovykloje? Reikia pakeisti purvasaugiai nes net menkiausia balutė ir automobilis atrodo lyg važinėjęs po kaimo žvyrkelius, tad labai dažnai plaunu.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video