Autobuse parkrito ir susižalojo dvi keleivės

 Autobuse parkrito ir susižalojo dvi keleivės

Giedrės Minelgaitės-Dautorės/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Vakar vakare Kėdainių mieste įvyko nelaimingas atsitikimas – autobusui staigiai stabdant nukentėjo dvi keleivės.

Nelaimė įvyko apie 17 val. 20 min. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje.

Pirminiais duomenimis, autobuso „Temsa MD 9LE“ vairuotojui staigiai stabdant, autobuse parkrito ir susižalojo dvi keleivės.

23-ejų ir 64-erių metų moterys gydomos ambulatoriškai.

59-erių metų autobuso vairuotojas buvo blaivus.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

21 Komentarai

 • Dėl nukvakusių keliautojų tai koc nestabdyk reikalui esant ,nežiūrint ,kad vrombindamas į atsiradusią kliūtį taip pat kaltas liksi.Ką daryt man,jei vištos net esant laisvų sėdynių,netupi laktose,o esant užimtoms-jos stovi nesilaikydamos kaip savo kuchniose prie puodų?Bet jei stabdau,tai juk ne dėl jumoro,o kad nebūtų dar didesnės bėdos…Ir čia juk ne parduotuvė kur klijentas visada būna teisus.

  • Tai mielas autobusiste, būk žmogus ir atsitikus tokiai nelaimei bent jau sugebėk atsiprašyti, ar padėk nukentėjusiems. O ne įšvarynėk iš autobuso su visomis tašėmis kaip šunis į lauką. Ir dar… nepasišalink iš įvykio vietos ir paskui ale apsimeta, kad nieko nematė ir nepastebėjo kaip žmonės susivartė autobuse ant tiek, kad vos ne šonkauliai lūžę ir su didžiausiais veido sumušimais..

   • Vairuotojas turbūt nesupranta, kad yra „KėdBusas“ darbuotojas ir atstovauja įmonę. O rašydamas viešoje erdveje tokius nepagarbius komentarus ir įžeidinėjimus keleivių (įmonės klientų) atžvilgiu, kenkia įmonės įvaizdžiui ir greičiausiai sau. Išvadino jas „nukvakusiomis vištomis kurios netupi ant lakto“. Kaimo balsas akivaizdžiai, nuo plūgo nulipęs. Vietoje nukentėjusiųjų kreipčiaus ne tik dėl fizinės, bet ir dėl moralinės žalos. Tada „KėdBusas“ gal būt pagalvotų apie minimalių standartų įvedimą, kontrolę ir priežiūrą, bei darbuotojų aptarnavimo, bendravimo įgūdžių mokymą ir tobulinimą.

    • o paskui ritink savo skambančią tuščią statinę ant įmonės dėl bendravimo įgūdžių mokymo ir tobulinimo.

  • Jūs visiškai teisus

  • O tu žinai situacija? Ne , tai nekomentuok lopinį, atsiranda tokių, lenda ir lenda kur nereikia , klientas ne žodžio parašyt teisingai nemoki , net rašinėji , kalba išmok kaimieti

   • o pats kur nosinę dedi ar nededi beprofesoriaudamas? (pvz-,,situacija,lopinį“).Lyginant su 1967 vidurinės metais rašyba yra pakitusi.Automatiškai kaip dabar ,,pjauti“ ,tai ir ,,klientas“ netyčia prasprūdo.Duok , Dieve,sulaukus aštuntos dešimties pačiam taisyklingai rašyti.

 • nereikia net staigiai stabdyti ,bet yra vairuotojų kurie žmones veža baisu kaip ir sėdint galima nuvirsti ,juk Kedbuse dirba beveik visi pensininkai kurie turėtų jau ilsėtis o ne žmones vežioti, taip ir gaunasi

  • tiek etikos ,tiek moralės klausimais.O jūs ateikit ,ne pensininkai,padirbėt į Kėdbusą,kur ketvirtą valandą ryto keltis reikia ir iki vėlaus vakaro dirbti su nemokamomis dieninėmis pertraukomis iki kitiems darbo pabaiga ateis.Kiekvienoje perėjoje turi praleidinėt telefonan įnikusius pėsčiuosius,bilietuoti,kontroliuoti ir sirgti už vien priekabių ieškančius kai kuriuos elementus,kurie ,šit,pamokint ir pagąsdint tave šokasi…Kur jau čia Kėdainiuose įsibėgėt autobusu galima,kad ,kaip išsireiškia,vežame keleivius taip baisiai,jog jie iš nuo sėdynių kaip žirniai ritasi?Visą dieną ant nervų sėdi ir taip,o čia dar pamokslautojai patarimais peni,jei vengdamamas susidūrimo nuspaudi stabdžius.

   • Nabezdiek su tokeis paaiškinymas, atek į rimtą kantuorą dirbt ir nereks kelt nuob ketvirtuos ryto ir myžt į būtelką.

    • Ar neužteko lifosinių manistų,su pampersais į klaipėdas skraidžiusių?

     • Ateikit i Gulyverio keliones nors autobusai nauji ir alga padori

   • Dažniausiai būdavo prisigrude žmonių, kaip silkių statinėje. Didžiosiose sajuzo miestuose, kaip moskva, būdavo net darbuotojai, kurie stumdavo žmonės, kad daugiau tilptų… :). Iš senos Kėdainių stoties važiuojant į Kauną ne kartą teko stovint ant vienos kojos važiuot… Jaunimas neįsivaizduoja, kaip tėvai ir seneliai vargdavo sovietų okupacijos metais…

    • priplakavo troleibusą,o vairuotojas dar sumąstė ir,,patrombuoti“pristabdydamas.Aš tuo tarpu kietai laikiausi už turėklo įsikibęs,tai tą žmonių masę sulaikydamas pasitempiau kairės rankos sausgyslę.Ir ji man kartais primena tą seną važiavimą Į gamyklą parvaryt Gaz 53.

 • Durnus straipsnius rašo ,gal jau greit užsilenks

  • Gau nedaieina, kad čia ne rinkos straipnis, o policojos suvestinė? Straipsnis bus laikraštyke. O tu esi durnius 🙂

 • Straipsnis tai nedurnas. Durnas tas, kas nesupranta, kad chamai dirbantys vairuotojais yra gėda įmonei ir savivaldybei. Pagarbos ir kultūringo aptarnavimo privome reikalauti visur. Direktorius turi atsiprašyti viešai už savo tokį darbuotojų elgesį.

 • Rinka su debiliskais komentarais

 • Patopas vėl centus vagia

  • Informacija žinoma ir perduota vadovybei

   • Nu tegul vagia tuos kelis eurus ant pietų. Negi gaila? Svarbu kuro nenupylinėja

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video