Atidarytas Kėdainių ir Panevėžio rajono savivaldybes jungiantis tiltas

 Atidarytas Kėdainių ir Panevėžio rajono savivaldybes jungiantis tiltas

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Oficialiai atidarytas suremontuotas tiltas per Nevėžį, jungiantis Panevėžio rajono Krekenavos seniūnijos Kazokų kaimą bei Kėdainių rajono Surviliškio seniūnijos Surviliškio miestelį.

Kaip informuoja Kėdainių rajono savivaldybė, dvi savivaldybes jungiančio tilto atnaujinimas kainavo arti 20 tūkstančių eurų, maždaug po 10 tūkstančių abiem savivaldybėms. Remonto metu kabančio tilto medinės konstrukcijos pakeistos naujomis, perdažytos pagrindinės tilto atramos.

„Dabar bus ir saugiau, ir vaizdas gražesnis einant pas kaimynus“, – džiaugiasi surviliškiečiai.

Per šį tiltą vedami Krekenavos regioninio parko darbuotojų organizuojami žygiai. Tiek vienoje, tiek kitoje tilto pusėje gausu lankomų objektų, į kuriuos artimiausias kelias – būtent per kabantį tiltą.

Tiltas taip pat tarnauja ne tik abiejų Nevėžio pusių šeimininkams, bet ir piligrimams, keliaujantiems „Camino Lituano“ keliu.

Naujai suremontuoto tilto atidaryme dalyvavo Panevėžio bei Kėdainių rajonų merai Povilas Žagunis ir Valentinas Tamulis, Krekenavos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas Gediminas Jankūnas, Krekenavos ir Surviliškio seniūnai Vaidas Kaušakys ir Reda Lukošienė, savivaldybių administracijų ir gyventojų bendruomenių atstovai.

Kėdainių rajonas turi du kabančius tiltus. Vienas – šis, esantis Surviliškyje ir jungiantis du rajonus, ir kitas – Josvainių seniūnijoje.

5 Komentarai

  • Video pasiekiamas tik nariams Lietuvoj.Bijo,kad nelietuvių gali paklausti-kur tiek eurų sukišot?Vietiniams-svarbu,kad yra tiltas,o kiek kainavo pofig.

  • manau, kad grįždami iš kaimynų ir padauginę nevienas “ išsimaudys“.

  • Teko kadaise tuo dar senu lieptu praeiti.O kiek nuotykių apie jį girdėjau…20 tūkst per dvi savivaldybes ir yra tiltas,o kas iš tų mirksinčių šviesoforų Tilto gatvėj už kuriuos sumaksijo 12 tūkst.?

  • Tylek slepa, vona po lapais dura tu is krekenavos agrofirmos ar kur ten nx sleptkis po lapais

  • Valentinas bandė Redą pabučiuoti, bet neoasiekė, o Reda nepasilenkė, nes jis smirdėjo šnapsu, tadu laiko Valentinui vėl Elenai kojas laižyt. Nu o kas belieka daugiau????

Comments are closed.

Rekomenduojami video