Astrologinė prognozė kovo 30-ajai, ketvirtadieniui

 Astrologinė prognozė kovo 30-ajai, ketvirtadieniui

Piqsels.com nuotr.

ELTOS inf.

AVINAS. Gali stiprėti ramesnio, patogesnio gyvenimo troškimas. Pirmiausia gebėkite pasidžiaugti tuo, ką dabar turite bei galite turėti. Pravartu atsispirti pagundai kažko vaikytis dėl tuščių ambicijų.

JAUTIS. Būsite neramūs ir smalsūs. Regis, jus domins kitiems nesuprantami dalykai, originalios idėjos. Iš jums palankaus asmens galite gauti neįprastą laišką, viliojamą pasiūlymą.

DVYNIAI. Jūs būsite tuo laimingesni, kuo labiau gebėsite įvertinti artimos aplinkos žmonių, draugų, kolektyvo palaikymą. Tačiau jei koncentruositės ne į tai, o į menkas nesėkmes, meilės ar pinigų stoką, tai patys sau kenksite.

VĖŽYS. Gerai jausitės bei neblogai seksis, jeigu pasinersite į darbą, verslą bei pritrauksite bendraminčių. Ir nuotaika pagerės, ir finansinė nauda bus neabejotina.

LIŪTAS. Nors ši diena palanki kai kurioms veiklos sritims, derėtų labiau tausoti jėgas, saugoti sveikatą. Lengva peršalti, apsinuodyti. Kuo mažiau atviraukite, kad nesukeltumėte apkalbų lavinos.

MERGELĖ. Galimi pokyčiai santykiuose su aplinkiniais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus, švelninti nuomonių skirtumus. Pasistenkite atsižvelgti ir į kitų poreikius.

SVARSTYKLĖS. Rytas gali būti kiek nervingas, tačiau netrukus įsitrauksite į darbus ir iš dalies pamiršite asmenines problemas. Regis, tikėsitės viską sureguliuoti remdamiesi savo pranašumu ar pinigais.

SKORPIONAS. Įtakingi draugai ar užsieniečiai gali padėti realizuoti kai kuriuos troškimus. Galbūt jų pavyzdys sužadins jūsų ambicijas, privers išsikelti didesnius tikslus. Svarbu nepažeisti įstatymų, etikos normų.

ŠAULYS. Kai kurie šiandieniniai kontaktai gali jus kiek supainioti. Turbūt teks rinktis tarp naudos ir malonumo, pareigos ir laisvės. Psichologinė įžvalga sakys viena, o artima aplinka – kita.

OŽIARAGIS. Būsite godūs daugeliu prasmių, tarp jų – sekso, meilės džiaugsmų. Domėsitės patraukliais asmenimis ir jumis kažkas akivaizdžiai domėsis. Daugiau dėmesio skirkite vaikų ugdymui, lavinimui.

VANDENIS. Kils ūpas tvarkyti namus ar įstaigą, keisti darbovietę, profesinius planus arba įvaizdį, stilių. Jei tai nėra aktualu, galbūt domėsitės naminių gyvūnų pasiūla, priežiūra arba daug dėmesio skirsite turimam augintiniui.

ŽUVYS. Galite sėkmingai panaudoti savo ir kitų kūrybinius gabumus, iškalbą. Derėtų pasitelkti sveiką humoro jausmą – tai padės neprarasti pusiausvyros susidūrus su sunkumais. Regis, kils pagunda įsitraukti į meilės avantiūrą.

Kovo trisdešimtoji, ketvirtadienis – 89-oji metų diena (ketvirtoji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 276 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Ferdinandas, Gvidonas, Meda, Rusnė, Virmantas;

rytoj: Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė;

poryt: Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.00, leidžiasi 19.49. Dienos ilgumas – 12.49.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

Protingos mintys:

„Gyvenimas – tai solo smuiku klausant publikai, tiktai mokytis groti tenka koncerto metu“ (S. Batleris).

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video