Astrologinė prognozė birželio 6-ajai, antradieniui

 Astrologinė prognozė birželio 6-ajai, antradieniui

Piqels.com nuotr.

ELTOS inf.

AVINAS. Aplinkiniams atrodysite originalūs, psichologiškai įžvalgūs, gebantys protingai patarti, vadovauti. Malonu bus jaustis reikalingiems, bet kartu neramins atsakomybės našta, būtinybė daryti nepataisomus sprendimus.

JAUTIS. Gali kilti pagunda keisti asmeninius planus, kur nors išvažiuoti, registruotis į mokymus ar pan. Galite vykti į mokslinę konferenciją, dalykinį seminarą, pažintinę išvyką. Jei laikote egzaminus, ruošiate straipsnius, gana produktyviai padirbėsite.

DVYNIAI. Aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, skolomis, mokesčiais. Regis, būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales, rūpindamiesi žalos mažinimu ir pan.

VĖŽYS. Daug sužinosite ir išmoksite bendraudami su dalykiniais partneriais bei oponentais. Praplėsite savo požiūrį į gyvenimą, žmonių tarpusavio santykius. Tai padės suderinti skirtingus interesus, tačiau tik tuo atveju, jei nesate stiprūs konkurentai.

LIŪTAS. Nevenkite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jei teks dirbti daugiau už kitus. Tai bus naudinga profesinei ateičiai. Įmanomos pagundos, kurioms bus sunku atsispirti. Galite įsisukti į aistringos meilės verpetą, pagauti sportinį azartą ar kt.

MERGELĖ. Tai gali būti maloni, smagi diena, kuomet gebėsite pasidžiaugti net mažomis smulkmenomis. Gerai nuteiks flirtas, komplimentai, vaikų pasiekimai arba tiesiog mylimo žmogaus buvimas šalia, gamtos žaluma.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums geriausiai seksis rūpintis šeima, buitimi, artimaisiais. Neverta griebtis globalių reikalų, nes kartais būtina apsiriboti asmenine bei šeimos erdve, pasirūpinti namais, sodyba ar pabūti gamtoje šalia namų.

SKORPIONAS. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, logistikos, reklamos. Regis, apsispręsite dėl kažkokios išvykos, interviu ar mokymų. Kažką įgyvendinti padės draugas arba giminaitis.

ŠAULYS. Būsite nusiteikę pirkti reikalingas prekes ar paslaugas, tartis dėl nuomos, kredito, lizingo, atsiskaitymų. Galite sulaukti pageidaujamos pagalbos ar informacijos.

OŽIARAGIS. Darbas vys darbą, teks daug bendrauti, dalintis žiniomis. Galite būti įpareigoti spręsti gana sudėtingas problemas. Įsigilinę į dominantį reikalą, rasite konkrečius atsakymus.

VANDENIS. Būsite nusiteikę ramiai siekti savo suplanuotų tikslų. Geriau seksis, jei gebėsite pasinaudoti užuominomis, konfidencialia informacija bei intuityviai jausite, kas būtų naudinga.

ŽUVYS. Šiandien labai pravers proto lankstumas, apsukrumas bei draugiški ryšiai. Jeigu liks laisvo laiko, lengvai rasite įdomių užsiėmimų, renginių ir bendraminčių.

Birželio šeštoji, antradienis – 157-oji metų diena (antroji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 208 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Mėta, Norberta, Norbertas, Norbudas, Norbudė, Paulina, Tauras, Taurė, Taurius, Taurys;

rytoj: Lukrecija, Lukrecijus, Milda, Povilas, Ratautas, Ratautė, Roberta, Robertas, Svaja, Svajonė, Svajūnas, Svajūnė;

poryt: Eigina, Eiginas, Eiginė, Eigintas, Eigintė, Medardas, Medas, Merūnas, Vilhelmas.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.46 leidžiasi 21.49. Dienos ilgumas – 17.03.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

Protingos mintys:

„Mokantis daro, o nemokantis moko kitus“ (Dž. B. Šo).

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video