Astrologinė prognozė balandžio 4-ajai, ketvirtadieniui

 Astrologinė prognozė balandžio 4-ajai, ketvirtadieniui

Piqsels.com

AVINAS. Šiandien nepagailėsite pastangų, iniciatyvos ir lėšų siekdami įgyvendinti savo sumanymus. Kažkokio postūmio galite tikėtis iš pažįstamų bei draugų. Visgi, svarbu apskaičiuoti, planuoti užuot veikus aklai.

JAUTIS. Darbe teks rimtai paplušėti ir bendrauti su reikliais vadovais, klientais. Susikaupusi įtampa vakare gali prasiveržti keistais ekscesais, neadekvačiomis reakcijomis.

DVYNIAI. Labai aktualūs jums gali būti kelionių, studijų klausimai. Galimi netikėti pranešimai. Regis, susimąstysite apie ateities planus, gyvenimo prasmę, filosofines tiesas.

VĖŽYS. Diena bus darbinga ir kupina finansinių reikalų. Vakaras žada susitikimus su draugais, kolektyvinį renginį. Galite atsidurti ir nepažįstamų žmonių draugijoje. Pastaruoju atveju turėtumėte būti labai atsargūs išgirdę investicinius siūlymus.

LIŪTAS. Gali pasireikšti didelis emocionalumas, polinkis dramatizuoti. Jeigu kažkas nepavyks ar nesusivaldysite, suimkite save į rankas ir sugebėkite atsiprašyti, ištaisyti nesusipratimą.

MERGELĖ. Šiandien nesunkiai susidorosite su darbais, tačiau derėtų labiau tausoti techniką, įrangą bei savo ir kitų sveikatą. Gali nustebinti ypatingas kolegų dėmesys. SVARSTYKLĖS. Ši diena žada įvairias peripetijas asmeninių santykių srityje. Jeigu skirsite daug dėmesio tiems, su kuriais norite labiau suartėti, savo tikslą be vargo pasieksite. Tik nesitikėkite, kad tikrą meilę pelnysite daiktais, pinigais.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus. Stenkitės harmoningai praleisti šią dieną. Jeigu kitus kandžiai provokuosite, svaidysite užgaulius žodžius, santykiai pašlis ir vakaras apkars.

ŠAULYS. Seksis įgyvendinti komercinius, reklamos, studijų tikslus. Galite pasipelnyti iš informacijos teikimo, mokymų. Galbūt įdomų ryšį užmegsite internetu. Atsargiai kelyje ir su technika. Saugokite sveikatą, ypač jei turite neurologinių ar kraujotakos problemų.

OŽIARAGIS. Būsite išlaidūs ir dosnūs. Tačiau gali būti, kad neįvertinate kai kurių asmenų noro jumis pasinaudoti. Apdairiau elkitės su turtu, pinigais, venkite rizikos bei abejotinų pagundų. Saugokite vaikus.

VANDENIS. Tikriausiai jusite didesnį komforto poreikį. Galbūt ieškosite galimybių lengvai pralobti arba pigiai įsigyti trokštamą daiktą. Vakarop tapsite impulsyvūs ir neatsargūs. Galite išprovokuoti probleminę situaciją.

ŽUVYS. Iš ryto turėsite gražių iliuzijų, kurios tikriausiai iki vakaro išsisklaidys kaip rūkas. Jeigu siekiate tokių pat išskirtinių dalykų kaip ir kiti, galite patirti slaptas intrigas, klastas. Atsargiai kelyje.

Balandžio ketvirtoji, ketvirtadienis – 94-oji metų diena (ketvirtoji 14-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 271 diena.

Balandžio 4-oji – Lankomiausio puslapio diena. Plagiocefalijos ir kaukolės skliauto deformacijų diena.

Kompiuterininkai juokauja, kad pats lankomiausias interneto puslapis – 404 klaidos puslapis (Serveris su naršykle „bendrauja“ tam tikrais kodais – 404 kodas reiškia, kad puslapis serveryje nerastas, o pvz., jei jau matote šį puslapį, vadinasi jūsų naršyklė gavo „200 OK“ pranešimą). Tai puslapis, kuris rodomas, kai interneto vartotojas netiksliai nurodo interneto tinklalapio egzistavimo adresą arba puslapį panaikino ar pervardino svetainės administratorius. Serveris, nesuradęs ieškomo puslapio, parodo puslapį su užrašyta klaida. Šio klaidos puslapio garbei netgi suteikta šventė – balandžio 4 d. (4 04).

Savo vardadienius šiandien švenčia Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius;

rytoj: Balandė, Balandis, Ira, Irenius, Rimantė, Rimvydas, Vincentas, Žygintė;

poryt: Celestinas, Dagnė, Dangerutis, Dangira, Dangiras, Dangirutė, Daugira, Daugiras, Daugirda, Daugirdas, Daugirutė, Daugirutis, Genardas, Izolda, Žintautė.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.45, leidžiasi 20.00. Dienos ilgumas – 13.15.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

Protingos mintys:

„Tik tie, kurie išdrįsta patirti didelę nesėkmę, gali sulaukti didelės sėkmės“ (Dž. Kenedis).

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video