Artėja itin stipri magnetinė audra, truksianti net keturias dienas

 Artėja itin stipri magnetinė audra, truksianti net keturias dienas

Piqsels.com nuotr.

tv3.lt

Magnetinės audros – tai galingi Saulės spinduliuotės pliūpsniai, kurie turi poveikį ne tik Žemei, tačiau ir žmogaus savijautai. Jau visai netrukus viena jų smogs ir gegužės 23–26 dienomis. Ši magnetinė audra truks gerokai ilgiau nei įprasta, net keturias dienas.

Kaip teigiama „Meteoagent“ interneto svetainėje, viena stipriausių magnetinių bangų gegužės mėnesį įvyks 23–26 dienomis. Gegužės 24 d. magnetinės audros indeksas pasieks aukščiausią piką, net penkis balus, likusiomis dienomis indeksas vertinamas 4 balais. Vėliau magnetinės audros poveikis bus jaučiamas mažiau, jos indeksas nukris iki dviejų balų.

Kaip apsisaugoti?

Nors sakoma, kad magnetinės audros kelią pavojų žmonių sveikatai, tačiau mokslininkai nėra linkę priimti vieningos nuomonės. Tyrimai rodo, kad esant magnetinėms audroms, padaugėja infarkto ir insulto atvejų. Teigiama, kad pastebimas nežymus (apie 20 proc.) padidėjimas, rašoma europeantimes.news.

Galvos skausmą ar tachikardiją bei kitus simptomus gali sukelti ir daugybė kitokių priežasčių. Pavyzdžiui, pasikeitęs atmosferos slėgis taip pat gali daryti įtaką savijautai.

Magnetinių audrų laikotarpiu hipertenzija sergantys žmonės turėtų gerti daugiau vandens ir sumažinti suvartojamos druskos kiekį, nes druska sulaiko skysčius organizme ir dėl to padidėja kraujospūdis.

Pablogėjus savijautai dėl magnetinės audros poveikio gali padidėti ne tik kraujospūdis ar sumažėti darbingumas, tačiau ir paūmėti nerimas, lėtinės ligos ar net alergijos. Nors dar nėra pakankamai ištirta, koks iš tiesų yra magnetinės audros poveikis žmogaus organizmui, mokslininkai, visgi, pataria apsidrausti ir laikytis kelių taisyklių.

„Pastebime, kad esant tokioms dienoms, tie, kurie serga hipertenzija, spaudimas pradeda šokinėti, o sergantiems hipotenzija, atvirkščiai, jis ima kristi. Būtent todėl yra svarbu magnetinių audrų metu užtikrinti tinkamą miego trukmę, vengti stresą ir nerimą keliančių veiksnių, sumažinti sporto ir fizinio aktyvumo režimą, vengti varginančių kelionių į prekybos centrus ar kitas masines žmonių susirinkimo vietas.“

7 Komentarai

 • Zinot ka? Gal reiktu keisti zodi “ smogs“ nes jau baimiu zmones turi per akis.Kovidas.karas.infliacija.dar ir audros kurios smogs.Atsiprasau .kur detis zmogui?

  • Tau išvis su galva negerai jei viską ka rašo bijai…

 • Žmogui teikia ne dėtis, dėti ant viso šito:)

 • Visa tai reikia žinoti, kokie negalavimai susiję su magnetinėm audrom. Ačiū labai už naudingą informaciją.

 • Ta magnetine audra iš hmelnickio kur Rusija susprogdino ukrareiho sandelus sviedinius su uranu valio uostis europa anglu hemijos

 • Gyarkytia maną švyastą vandeny y jokya audrą nybaysi, nyabent po to po koldra bus, but tam yra protivogazas, kayp ant maną snukyo kasdyena, vot

 • Įjungs bokštelius su 5G, susiskiepijusiems grafenas kraujyje užkais, krisite kaip rudens lapai nuo medžių.
  O stipresnio geno ir imuniteto giminaičiai galės padėką siūsti visiems WEF pakalikamas visame Pasaulyje.
  Kaip ten viena ragana Lietuvos sakė: „Juk niekas jūsų nevertė skiepytis“.
  Valio Iluminatams, WEF, UNO, ir FRS.
  Žmonės, prabuskite iš letargo miego!!!
  Jūs naikina. Sąmoningai, tikslingai, diena dienon ir per viską per kur tik įmanoma.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video