Ar tikras Kalėdų Senelis aplankė vaikus?

 Ar tikras Kalėdų Senelis aplankė vaikus?

Organizatorių nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Vienintelis asmuo, kuriuo legalu apsimesti yra…. Kalėdų Senelis. Po jo kauke palenda kuklūs, nedrąsūs ir jautrūs, išskysta reiklūs ir griežti žmonės. Bet kokią surambėjusią širdį išlydys Kalėdų Senelis, o ypač jei jo nesitiki sulaukti. Taip atsitiko ir Šėtos g. 91-ojo namo vaikams.  

Metų gale Kalėdų Senelio personažas – lyg „priedanga“ gerumui įvykdyti. Jeigu tavo šeima ir artimieji, draugai ir bičiuliai sotūs bei aprūpinti, niekada nebūk tikras, kad šventės ateina į kiekvienus namus.

Visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ nariai nestabdo pagreičio prieš Kalėdas.

Rita Kvilienė, Viktoras Gruzdevas, Edvinas  Demidavičius, Nerijus Jakubauskas ir Rimantas Marušauskas bei Paulius Aukštikalnis vakar vakare po savo darbų ir pareigų aplankė mažuosius, kuriems likimas nėra toks dosnus. O jų rankų šilumos ir dosnumo išsiilgę laukė ir Šėtos g. 91-ojo namo gyventojai – vaikai.

Vos kreipęsis su pasiūlymu aplankyti Šėtos gatvėje gyvenančius vaikus, judėjimo lyderis P. Aukštikalnis iš karto sulaukė atsiliepusių bendraminčių.

Per kelias valandas atsirado ir dovanos, ir organizatoriai, ir programa, ir idėjos.

Kadangi į kompaniją įsiliejo ir jau daug patyręs beveik tikras Kalėdų Senelis – Kęstutis Valionis – žvarbų vakarą šilumos ir geros nuotaikos sulaukė kiekvienas atėjęs mažasis svajotojas. Jie gi ,,atsilygino“ eilėraščiais, nuriedėjusiomis ašaromis ir širdeles užplūdusiu džiaugsmu. 

Rekomenduojami video