Apdovanojimų renginio viešnios – ir „Vikonda grupės“ darbuotojos

 Apdovanojimų renginio viešnios – ir „Vikonda grupės“ darbuotojos

„Vikonda grupė“ valdybos pirmininkė Jolanta Blažytė pasveikino „Metų kauniete“ tapusią kardiologę Jurgitą Plisienę./ Eglės Kuktienės nuotr.

Ketvirtadienį, Tarptautinės moters dienos išvakarėse, Kauno valstybiniame muzikiniame teatre vykusių iškilmių metu jau dvyliktą kartą paskelbta ir apdovanota ypatingiausia laikinosios sostinės metų moteris. Į konkurso finalinį etapą pateko šešios pretendentės. Garbingas „Metų kaunietės“ titulas įteiktas Jurgitai Plisienei, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorei, Kauno klinikų kardiologei. J. Plisienė daug dėmesio skiria švietimui, širdies ir kraujotakos sistemos ligų prevencijai ir taip gelbėja gyvybes bei gerina daugybės žmonių gyvenimo kokybę. Vienu iš pagrindinių visos Lietuvos dėmesį prikaustančio renginio rėmėjų tradiciškai tapo ir „Vikonda grupė“, kurios darbuotojos pakviestos būti įspūdingo šventinio vakaro viešniomis. Kartu su jomis renginyje dalyvavo ir „Vikonda grupė“ valdybos pirmininkė Jolanta Blažytė.

Titulas – vienai iš dvidešimties

Šįsyk tradiciniams dienraščio „Kauno diena“ surengtiems „Metų kaunietės“ apdovanojimams laikinosios sostinės gyventojai pasiūlė net 20 savo veikla bei iniciatyvomis išsiskiriančių kauniečių, kurių ryškios asmenybės ir darbai įkvepia aplinkinius.

Šis konkursas išskirtinis ir tuo, kad jo laureatę renka ne komisija, o tik patys gyventojai.

Projekto organizatoriai sako, jog „Metų kaunietės“ konkursas rengti pradėtas siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į daugybės Kauno krašto moterų iniciatyvumą, pasišventimą, talentus bei didžius darbus.

Finalo šešetas

Kartu su „Vikonda grupė“ valdybos pirmininke Jolanta Blažyte įspūdingame vakare dalyvavo įmonių grupėje dirbančios moterys: (iš kairės): Laura Šliavaitė iš „Vikonda grupės“, Milda Šakalienė iš „EVA paslaugos“, Akvilė Brigienė iš „EVA paslaugos“, Jolanta Smalinskienė iš „EVA paslaugos“, Edita Urbonavičienė iš „Sibenos“, Aistė Beišienė iš „Sibenos“ ir Kristina Kasparavičė iš „Rinkos aikštės“./ Eglės Kuktienės nuotr.

Kauniečių bei konkurso gerbėjų sprendimu, į finalinį etapą pateko šios šešios moterys – kasdienybės herojės: Lietuvos šuolių į vandenį ir plaukimo trenerė, „Vaikų linijos“ savanorė Aušra Jurevičienė; Lietuvos „Carito“ generalinė sekretorė Deimantė Bukeikaitė; Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė; Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorė, Kauno klinikų Kardiologijos klinikos kardiologė, Konsultacijų ir diagnostikos skyriaus vadovė Jurgita Plisienė; pirmojo privataus turizmo informacijos centro įkūrėja, aukščiausios kategorijos gidė Regina Navickienė; Lietuvos šokių asociacijos prezidentė, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos mokytoja, RED šokių studijos įkūrėja ir choreografė Rugilė Dailidaitė.

Visos finalo dalyvės apdovanotos stiklo dizainerio Edmundo Unguraičio sukurtomis „Metų kaunietės“ statulėlėmis, floristės K. Rimienės puokštėmis bei rėmėjų įsteigtais prizais.

Vienoje įspūdingiausių laikinosios sostinės erdvių – Kauno valstybiniame muzikiniame teatre – surengtą šventinį vakarą bei „Metų kaunietės“ projektą jau penkerius metus remia „Vikonda grupė“.

Aut. past.

Žinutė visuomenei

„Nenoriu kalbėti apie titulus. Norėčiau pakalbėti apie šalutinį šio konkurso poveikį. Gavau tiek daug meilės, tiek daug palaikymo, padrąsinimo ir įkvėpimo… Pavyzdžiui, pacientas iš Ariogalos užsakė šv. Mišias už mano sėkmę. Vienos pacientės jubiliejus prasidėjo balsavimu už mane. Buvo daugybė jaudinančių akimirkų. Medikų bendruomenė didelė, palaikymo iš jos tikėjausi. Bet net negalvojau, kad sulauksiu tokio galingo palaikymo visuose etapuose nuo klinikų iki buriuotojų ir motociklininkų, nuo mylimų rezidentų, pacientų iki poetų bendruomenių, nuo Kauno, Ariogalos iki Čikagos moterų choro“, – vardijo J. Plisienė, pridūrusi, kad jai yra skirta būti gydytoja ir tuo mėgaujasi.

J. Plisienė itin džiaugiasi ir moterų bendryste.

„Moterys yra labai galinga jėga. Viena kitą turime palaikyti, o jeigu reikia – duoti petį išsiverkti. Dėkoju visiems ir kiekvienam atskirai“, – pasakojo medikė, sulaukusi nuoširdaus ir kitų finalo dalyvių palaikymo bei gražių žodžių.

Ji užsiminė apie tai, kad „Metų kaunietės“ titulas turėtų suteikti vidinį įsipareigojimą nuveikti kažką dar reikšmingo savo miestui, jo žmonėms.

Garbingas „Metų kaunietės“ titulas įteiktas Jurgitai Plisienei, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorei, Kauno klinikų kardiologei./ „Kauno diena“ nuotr.

„Galėtume tapti tam tikrų idėjų, gerų darbų ambasadorėmis“, – siūlė ketvirtos kartos kaunietė, linkėjusi švęsti malonumą gyventi.

J. Plisienė daug dėmesio skiria širdies ir kraujotakos sistemos ligų prevencijai, nes mūsų šalyje sergamumo šiomis ligomis situacija – liūdna. Jos kamuoja beveik dvigubai daugiau gyventojų nei ES vidurkis. Būtent todėl savo misija ir pasirinko skleisti idėjas, padedančias žmonėms gyventi sveikiau.

Pašnekovė atkreipė dėmesį, kad lengviau yra nesusirgti, nors susirgus į pagalbą ateina medicina, kuri turi didžiulių naujų technologijų, gydymo galimybių.

„Visų pirma, žmogus turi patikėti, kad gyventi sveikiau – vadinasi, gyventi geriau“, – teigė medikė, pridūrusi, kad labai svarbu ne tik ilgiau gyventi, bet ir sveikai senti.

Dovana darbuotojoms

„Metų kaunietės“ apdovanojimai, kuriuose dalyvavo ir „Vikonda grupės“ darbuotojos, buvo surengti ypatingoje vietoje – Muzikiniame teatre./Eglės Kuktienės nuotr.

Vienoje įspūdingiausių laikinosios sostinės erdvių – Kauno valstybiniame muzikiniame teatre – surengtą šventinį vakarą bei „Metų kaunietės“ projektą jau penkerius metus remia „Vikonda grupė“.

Pakilios nuotaikos kupina bei itin jausminga apdovanojimų ceremonija įmonių grupė kaskart pasidžiaugti kviečia ir savo darbuotojas. Šiais metais šventinį renginį Kauno valstybiniame muzikiniame teatre stebėjo šešios skirtingų „Vikonda grupės“ įmonių atstovės: Laura Šliavaitė, Akvilė Brigienė, Aistė Beišienė, Edita Urbonavičienė, Milda Šakalienė ir Jolanta Smalinskienė.

„Metų kaunietės“ apdovanojimo ceremonijos nepraleido ir laikinojoje sostinėje gimusi „Vikonda grupės“ valdybos pirmininkė Jolanta Blažytė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video