Abiturientams suskambo paskutinis skambutis (FOTOGALERIJA, VIDEO)

 Abiturientams suskambo paskutinis skambutis (FOTOGALERIJA, VIDEO)

Akimirkos iš „Atžalyno“ gimnazijos paskutinio skambučio šventės./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Šiandien daugumoje Kėdainių rajono gimnazijų abiturientams aidi paskutinis skambutis, simbolizuojantis gražaus ir įsimintino etapo pabaigą ir intensyvaus ruošimosi brandos egzaminams startą. Šiais metais su mokykla atsisveikina 402 abiturientai. Iš jų 35 – Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro, 71 – Kėdainių profesinio rengimo centro moksleiviai.

Skirtumas nežymus

Pernai su mokykla atsisveikino 408 abiturientai, tad skirtumas nuo šių metų labai nežymus.

Šiemet daugiau abiturientų turi ,,Atžalyno“ gimnazija – 125 (pernai buvo 95), ugdymo įstaigą baigiančių moksleivių skaičius kiek sumažėjo Šviesiojoje gimnazijoje – 97 (pernai buvo 113), Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre –  35 (pernai buvo 57), Krakių M. Katkaus gimnazijoje – 13 (pernai buvo 18).

Kitose ugdymo įstaigose abiturientų skaičiai kito nežymiai.

Ruošiasi egzaminams

Nuskambėjus paskutiniam skambučiui, pirmuoju privalomuoju lietuvių kalbos ir literatūros  brandos egzaminu birželio 1 dieną prasideda pagrindinė egzaminų sesija, kuri truks iki birželio 22 dienos.

Kad gautų brandos atestatą, be šio privalomojo egzamino, abiturientai turi išlaikyti dar vieną pasirinktą egzaminą.

Be minėtųjų 402 abiturientų, šiųmečiams egzaminams laikyti taip pat yra užsiregistravę 8 buvę mokiniai ir 13 eksternų.

Sveikina ir linki

Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Vilma Dobrovolskienė sveikina naują gyvenimo puslapį verčiančius abiturientus paskutinio skambučio proga ir linki sėkmingai ir gerais balais užbaigti mokslo metus, išlaikyti pasirinktus brandos egzaminus, na o tada – atkaklumo ir užsispyrimo siekiant savo svajonės naujame gyvenimo etape.

Akimirkos iš „Atžalyno“ gimnazijos paskutinio skambučio šventės.

4 Komentarai

  • Jaunimas dabar anksti pradeda lytinį gyvenimą. Dažnai tai įvyksta tiesiog automobilyje su vyresniu partneriu.

    • Nebekalbekite taip ponia 😀 Gal jums jauno vaikino ?

  • Nesąmones rašot, skaičius susitikrinkit!!!

  • Tas abiturientų lakstymas po miestą balionais išpuoštais automobiliais ir garso signalo naudojimas labai jau neskoningai atrodo…. Nejaugi neužtenka išmonės ir fantazijos ? Važiuotų į buv. Aerodromo teritorija ir ten iki valios galėtų lakstyt ir pypsint… Net baikeriai atsisakė sezono atidarimo svenciu mieste nenorėdami drumsti miestelėnų ramybės. Gal kitais metais kažką naujo sugalvos jaunimas… *

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video