Trileris Kėdainiuose: „Nevėžis“ palaužė „Avtodor“

Antradienio vakarą Kėdainių arenoje susirinkę krepšinio aistruoliai stebėjo neeilinio grožio ir įtampos FIBA Europos taurės turnyro dvikovą tarp Kėdainių „Nevėžio“ (1/1) ir Saratovo „Avtodor“ (1/1) krepšininkų, kurioje stipresni minimaliu taškų skirtumu buvo kėdainiečiai – 84:83 (12:17, 24:20, 24:26, 24:20).

Pirmaujanti komanda šiose rungtynėse keitėsi devyniolika kartų.

Į savo rankas iniciatyvą Ramūno Cvirkos auklėtiniai perėmė tik ketvirtajam kėliniui persiritus į antrąją pusę. „Nevėžio“ krepšininkai spurtavo, ir iki finalinės rungtynių sirenos likus trims su puse minutės, turėjo apčiuopiamą – 7 taškų persvarą (80:73).

Tačiau rusai nebuvo linkę pasiduoti be kovos. Atkarpą laimėję rezultatu 10:4, jie varžovų persvarą sumažino iki 1 taško. Per paskutiniąją susitikimo minutę abi komandos surezgė po vieną ataką, tačiau jos nesibaigė taškais, ir „Nevėžis“ šventę pirmąją pergalę FIBA Europos taurės turnyre.

Kėdainių „Nevėžis“: Rihardas Kuksiks (2/2 dvit., 4/7 trit.) ir Valerijus Lichodėjus po 16, Jamesas Woodardas 14.

Saratovo „Avtodor“: Coty Clarke’as 16, Micahas Downsas 15.