Sezono pradžioje – trys medaliai

Po vasaros poilsio į ringą sėkmingai sugrįžo Kėdainių sporto centro boksininkai. Jie Kaune vykusiame tarptautiniame jaunių bokso turnyre „Auksinė pirštinė“, kuriame susigrūmė sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Vokietijos, iškovojo net tris medalius.

Bronislavo Šimokaičio treniruojami vaikinai iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalį.

Svorio kategorijoje iki 46 kg Ignas Tamulis finalinėje kovoje nugalėjo varžovą iš Vokietijos ir pasipuošė aukso medaliu.

Oponentą iš Vokietijos finalinėje kovoje palaužė ir aukso medalį taip pat iškovojo Lukas Kastiuška. Sportininkas varžėsi svorio kategorijoje iki 60 kg.

Svorio kategorijoje iki 54 kg kovoje dėl trečiosios vietos triumfavo Rokas Ramanauskas.