Namų stadione – pergalė prieš kauniečius

Šeštadienį Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė pergalingai 1:0 (0:0) sužaidė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos dvidešimt ketvirtojo turo rungtynes su Kauno „Stumbras B“ ekipa.

Įmušė 65-ąją minutę. A lygoje rungtyniaujančio Kauno „Stumbro“ vienuolikės dubleriai buvo įveikti antrajame kėlinyje. Kėdainiečių ir svečių iš laikinosios sostinės mače, 65-ąją minutę, visus taškus ant „i“ sudėjo įvartį pelnęs „Nevėžio“ gynėjas Tomas Rakašius.

Futbolininkas taikiai kamuolį į vartus nukreipė smūgiu galva.

Atrėmė. Nors Kėdainių vienuolikė šansą pelnyti įvartį turėjo jau pirmajame kėlinyje, „Nevėžio“ saugo Areto Gėgžnos smūgiuotą 11 metrų baudinį atrėmė svečių vartininkas.

Nuo lyderių skiria penki taškai. Dvidešimt tris rungtynes pirmenybėse sužaidusi Kėdainių futbolo ekipa šiose pirmenybėse turi vienuolika pergalių, yra pralaimėjusi ir lygiosiomis sužaidusi po šešis kartus. Kėdainiečiai yra surinkę 39 taškus. Vienu maču mažiau sužaidusi lygos lyderė – Gargždų „Banga“ – savo sąskaitoje turi 44 taškus.

Žais Pakruojyje. Artimiausias LFF Pirmos lygos rungtynes Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai rugsėjo 16 dieną žais išvykoje Pakruojyje su vietos „Pakruoju“.