„Koralui“ išvykoje pasipriešinti nepavyko

Šeštadienio pavakarę Klaipėdoje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos dvidešimt antrojo turo mače uostamiesčio „Koralas“ neturėjo didesnio vargo su Kėdainių „Nevėžio“ vienuolike – savų žiūrovų akivaizdoje klaipėdiečiai džiaugėsi pergale 2:0 (1:0).

5-ąją susitikimo minutę įvartį į savus vartus per klaidą įmušė kėdainiečių puolėjas Evaldas Kugys. Šis įvartis aikštės šeimininkus išvedė į priekį rezultatu 1:0.

Rungtynių pabaigoje „Koralo“ vienuolikės pranašumą užtvirtino klaipėdiečių ekipos saugas Edgaras Ditmonas. Įvartį žaidėjas pelnė 87-ąją susitikimo minutę.

Kitas LFF Pirmos lygos iššūkis kėdainiečių laukia rugsėjo 2 dieną, 16 valandą. Namų stadione „Nevėžis“ priims Trakų „Trakų B“ futbolininkus.