Antrąjį ratą FK „Nevėžis“ pradėjo nesėkme

Sekmadienį Kėdainių stadione Kėdainių „Nevėžis“ sužaidė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos 16 turo rungtynes su Telšių „Džiugo“ komanda. Mariaus Skinderio kariauna turėjo pripažinti žemaičių pranašumą rezultatu 1:2 (0:1).

Sušvelnino – pabaigoje. Jau 12-ąją susitikimo minutę „Džiugą“ į priekį išvedė svečių saugas Rolandas Leščius (0:1). Po ilgosios pertraukos, 70-ąją minutę svečių pranašumą padvigubino saugas Tomas Birškys (0:2).

Vienintelis „Nevėžio“ įvartis, neleidęs aikštės šeimininkams pralaimėti „sausu“ rezultatu, buvo užfiksuotas jau besibaigiant susitikimui, 87-ąją minutę. Varžovų gynybą nuginklavo kėdainiečių vienuolikės saugas Deividas Gražys (1:2).

Revanšas. Sekmadieniniu susitikimu prasidėjo II-asis Pirmos lygos pirmenybių ratas. Vadinasi, šios dvi ekipos susitiko antrąjį ir paskutinį kartą 2017 m. sezone. Primename, kad pirmoji šių komandų akistata Kėdainių „Nevėžiui“ buvo kur kas sėkmingesnė – tąkart Telšiuose kėdainiečiai sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių ir triumfavo rezultatu 4:1.

Pertrauka. Kitas rungtynes Kėdainių vienuolikė žais po nedidelės pertraukos. Atsipūsti laiko kėdainiečiai turi iki liepos 29 dienos, kuomet namų aikštėje LFF Pirmos lygos 17 turo rungtynėse priims Tauragės „Tauro“ futbolininkus.

Aštunti. Būsimasis kėdainiečių varžovas – Tauragės „Tauras“ – yra lygos autsaideris, kuris penkiolikos ekipų įskaitoje šiuo metu užima keturioliktąją vietą. Tauragiškiai yra iškovoję tris pergales, kartą sužaidę lygiosiomis ir patyrę vienuolika pralaimėjimų.

Tuo metu Kėdainių „Nevėžis“ po lygiosiomis sužaisto mačo su Vilniaus „Vilniaus Vyčio“ ekipa ir pralaimėjimo telšiškiams smuktelėjo iš septintosios į aštuntąją turnyro lentelės poziciją

FK „Nevėžis“ šiose Pirmos lygos pirmenybėse šešis kartus šventė pergalę, keturis kartus turėjo tenkintis lygiosiomis, penkis – pripažinti varžovų pranašumą.