Prieš naujus mokslo metus kviečia bendrai maldai

 Prieš naujus mokslo metus kviečia bendrai maldai

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Artėjant naujųjų mokslo metų pradžiai, Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčia kviečia mokytojus, mokinius bei jų tėvus drauge melstis ir prašyti Dievo globos. Rugpjūčio 31-ąją, sekmadienį, šv. Mišios čia bus aukojamos 10 ir 12 valandomis.

Bendrai maldai kviečia Kauno arkivyskupijos egzorcistas, Lietuvos policijos kapelionas, teologijos licenciatas kunigas Sigitas Bitkauskas. Dvasininkas ragina tikinčiuosius tinkamai pasiruošti naujai pradžiai – atlikti išpažintį ir sustiprinti dvasią maldoje.

„Atlikite išpažintį ir ruoškitės maldomis prieš naujuosius mokslo metus, kad Dievas ir toliau vestų tikėjimo keliu“, – sako kun. S. Bitkauskas.

Šv. Mišios – graži tradicija, leidžianti pasitikti rugsėjo pirmąją su tikėjimo ramybe ir Dievo palaima.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video