Kėdainiečiai susižėrė apdovanojimus!

Su kėdainiečiais Mykolu Bieliausku ir Vaida Budriene Lietuvos kultūrizmo bei fitneso varžybose konkuruoti tampa sunku./ Asmeninio archyvo nuotr.
Kultūrizmo bei fitneso varžybose dalyvaujantys Kėdainių sportininkai tampa vis stipresniais, o neretai ir tiesiog neįveikiamais varžovais savo konkurentams. Per vieną savaitgalį vykusiose dvejose varžybose iškovoti 3 aukso ir 3 sidabro medaliai, o dar – absoliučios čempionės titulas bei tiesioginis bilietas į Pasaulio čempionatą.
Solidi sukaktis – solidžios ir pergalės
Gargžduose vykusiose varžybose paminėtas Lietuvos kultūrizmo 60-metis. Gausu buvo ne tik dalyvių, bet ir į juos pažiūrėti norinčios publikos. Ant scenos pasirodė du kėdainiečiai – sporto klube „X FORMA“ nebe pirmus metus besitreniruojantys Vaida Budrienė ir Mykolas Bieliauskas.
V. Budrienė tapo dviejų kategorijų nugalėtoja ir dar iškovojo absoliučios varžybų čempionės titulą bei didžiulę taurę. Absoliučios varžybų nugalėtojos vardas kraštietei dovanojo tiesioginį bilietą į birželio 7–9 dienomis Prancūzijoje rengiamą Pasaulio čempionatą.



Kėdainietė Vaida Budrienė tapo absoliučia varžybų čempione ir iškovojo teisę Lietuvai atstovauti Pasaulio čempionate Prancūzijoje./ Asmeninio archyvo nuotr.

Puikiai varžybose sekėsi ir M. Bieliauskui. Sportininkas vyrų men’s physique kategorijoje tik vienu tašku atsiliko nuo nugalėtojo ir pelnė sidabro medalį.
Kitą dieną – vėl ant scenos
Pernąkt atsikvėpę sportininkai vėl lipo ant scenos. Kitą dieną jie pasirodė NAC federacijos čempionate Prienuose. Čia M. Bieliauskui taško nebepritrūko – jis tapo men’s physique kategorijos čempionu.


V. Budrienė šiose varžybose dviejose kategorijose laimėjo sidabro medalius.
Abu sportininkus – ir M. Bieliauską, ir V. Budrienę – treniruoja jau daugybę metų Kėdainiuose veikiančio sporto klubo „X FORMA“ treneriai Lina ir Kastytis Gudavičiai.
